به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 2 خرداد 1398

پزشکیان: دولت خروج مواد غذایی به کشورهای همسایه را مدیریت کند

پزشکیان: دولت خروج مواد غذایی به کشورهای همسایه را مدیریت کند

 

مسعود پزشکیان با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با اقشار مختلف مردم، گفت: در حال حاضر باید جنگ اقتصادی اعلام شود و ستادهای جنگ اقتصادی باید در تمام استان ها، شهرستان ها و محله ها مستقر شود.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه آمریکا با تمام قوا به دنبال زمین زدن ایران است، افزود: این ستاد باید سیاستگذاری های لازم را انجام دهد و این سیاست ها در داخل هر استان، شهرستان، محله و روستا ابلاغ شده و در هر حوزه این سیاست ها اجرایی شود.

کشورهای همسایه ارز خود را به ریال تبدیل کرده و برنج و شکر خارج می کنند

وی با اشاره به گرانی ارز در داخل کشور، ادامه داد: در حال حاضر کشورهای همسایه ایران ارز خود را به ریال تبدیل کرده و محصولاتی همانند برنج، روغن و شکر را با قیمت بسیار ارزان از کشور خارج می کنند که اگر جلوی خروج این کالاها گرفته نشود و مدیریت لازم در این بخش صورت نگیرد حتی اگر احتکاری ایجاد نشود با کمبود مواد غذایی در داخل کشور مواجه می شویم.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای هر یک از کشورهای همسایه مرزی ایران مقرون به صرفه است که مواد غذایی و نیازهای اولیه مردم را از ایران خارج کنند، یادآور شد: حتی اگر با این اقدامات گرانی کالاهای اساسی رخ ندهد کشور با کمبود مواد غذایی مواجه می شود که در این راستا ستاد مبارزه با مشکلات اقتصادی و مقابله با تحریم باید به صورت استانی، شهرستانی و محله ای شکل بگیرد.

اگر تولیدکنندگان و صنوف نباشند مملکت فلج می شود

وی افزود: این ستاد باید براساس نیازهای مردم و با همکاری صنوف و تولیدکنندگان در هر محله شکل بگیرد چرا که اگر تولیدکنندگان و صنوف در کشور وجود نداشته باشند مملکت فلج می شود.

صنوف و تولیدکنندگان نباید از وضعیت فعلی سوءاستفاده کنند

 

منبع :  اقتصاد آنلاین 

موضوع : اخبار روز

تاریخ : 24-05-1397, 04:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی