به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 29 بهمن 1397

نرم‌افزارهای جذاب برای حرکت فضایی در شهر

نرم‌افزارهای جذاب برای حرکت فضایی در شهر

 

شهرداری منطقه 2 پایتخت:رسول کشت پور شهردار منطقه 2 در نشست هم اندیشی مدیران شهری و صاحبان استارت آپ ها و ایده های خلاقانه هوشمند سازی خدمات شهری اظهار داشت:این مرکز با ثبت نام از استارت آپ ها ، طراحان اپلیکیشن ها و هرگونه طرح ها و خلاقیت های نوآورانه در حوزه شهری با ایجاد فضای مناسب موجبات تسهیل ارتباط بین سرمایه گذاران ریسک پذیررا با کار آفرینان و صاحبان اپلیکیشن ها فراهم می نماید.

شهردار منطقه دو همچنین خاطر نشان کرد: پیشرفت فناوری های نوین و ضرورت استفاده از آنها در زندگی شهری به منظور حذف سفرهای غیر ضروری و تسهیل امور شهروندان در راستای پیروی از پلتفرم شهرهای هوشمند، حمایت از استارت آپ ها را ضروری می نماید.

کشت پور در این خصوص بیان داشت : شهروندان نیازمند به مدیریت شتابدهنده است و این مهم با یاری جوانان نخبه و صاحب ایده در عرصه خدمات هفت گانه امور شهری از طریق ظرفیت سازی مدیریت شهری برای آنها محقق می شود.

وی در ادامه افزود: شهرداری منطقه دو قصد دارد با حمایت از اینگونه ازافراد ضمن تشویق جوانان و صاحبان کسب وکارهای هوشمند در راستای کار آفرینی ، منطقه 2 را در مسیر هوشمند سازی شهری پیشرو نماید.

 

منبع : اقتصاد آنلاین

موضوع : اخبار روز

تاریخ : 22-05-1397, 22:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی