به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : یکشنبه ، 5 بهمن 1399

اعلام حمایت ویژه از اقشار محروم جامعه

اعلام حمایت ویژه از اقشار محروم جامعه

 

محسنی بندپی درباره جلسه بازنگری دستمزد کارگران در شورای عالی کار گفت: آقای رئیس جمهور در آخرین مصاحبه تلویزیونی اعلام کردند که سیاستگذاری‌هایی در این خصوص در دست انجام است که از اقشاری که نیازمند حمایت ویژه‌تری هستند، حمایت شود تا افزایش قیمت‌ها معیشت آن‌ها را دچار مشکل نکند.

به گفته وی، این حمایت، مستمری‌بگیران کمیته امداد امام خمینی و سازمان بهزیستی و اقشار حداقل‌بگیر را شامل می‌شود.

بندپی درباره منابع سازمان تامین اجتماعی و مدیریت کارگران در آن تاکید کرد: برنامه‌های دکتر ربیعی در این راستا بوده است و ما موظفیم از این سرمایه‌ها صیانت کنیم.

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که در جمع خبرنگاران سخن می‌گفت ادامه داد: سرمایه‌های تامین اجتماعی متعلق به کارگران زحمتکش است و باید ارزش افزوده این سرمایه ها را بیشتر کنیم.

وی با اعلام حمایت از اشتغال روستایی گفت: با پیوند بین تعاونی‌ها و دهیاری‌ها و حمایت از تعاونی‌ها در جوامع روستایی، شرایط برای سرعت بخشیدن به اشتغال روستایی و جلوگیری از مهاجرت به شهرها گرفته می‌شود.

به گفته سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر اساس سرشماری سال 1395 حدود ۲۰ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر در مناطق روستایی سکونت دارند که به دلیل کم توجهی به اشتغال مولد در روستاها نسبت به سرشماری سال 1390 شاهد مهاجرت‌هایی بودیم.

محسنی بندپی همچنین گفت: صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری بخش تعاون تا سقف ۲۵۰ میلیون تومان برای تعاونی‌های روستایی و برای زنان مولد در روستاها نیز تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان ضمانت را پیش بینی کرده است

منبع : اقتصاد آنلاین

 

موضوع : اخبار روز

تاریخ : 22-05-1397, 15:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی