به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 4 خرداد 1398

تقدیر استاندار و نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس از بانک‌های صنعت و معدن و سپه

تقدیر استاندار و نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس از بانک‌های صنعت و معدن و سپه

 

در نشستی که با عنوان هم اندیشی استاندار و نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با مدیران عامل بانکهای سپه و صنعت و معدن در راستای رفع موانع تولید این استان ، به میزبانی بانک صنعت و معدن برگزار شد، استاندار و نمایندگان این استان با بیان دیدگاه های خود از بانک های صنعت و معدن و سپه تقدیر و خواهان مشارکت بیشتر این دو بانک در توسعه صنعتی استان شدند.

هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در این نشست گفت : اجرای طرح های صنعتی استان کرمانشاه می تواند موجب تحول شرایط صنعتی و اقتصادی استان شود و این طرح ها در حال حاضر در انتظار منابع مالی بانک ها هستند.

وی افزود: در حادثه زلزله استان کرمانشاه بانک های دولتی 22 میلیارد تومان و بانکهای خصوصی 36 میلیارد تومان کمک کردند و تسریع در این امر حاصل زحمات مدیران عامل بانک های صنعت و معدن و سپه بوده است .

استاندار کرمانشاه تصریح کرد: این استان 8 پروژه بزرگ صنعتی دارد که نیازمند تامین مالی هستند و در این میان توجه بانک ها از اهمیت زیادی برخوردار است.

پالایشگاه آناهیتا، آزاد راه کرمانشاه- حمیل ، راه آهن کرمانشاه ، آزاد راه همدان- کرمانشاه، پتروشیمی اسلام آباد و آبرسانی اسلام آباد و فرودگاه کرمانشاه از طرح هایی بود که بازوند در این نشست به عنوان طرح های نیازمند تامین مالی به آنها اشاره کرد.

وی تصریح کرد: ما باید از سیستم بانکی برای به بهره برداری رساندن طرح های صنعتی کرمانشاه استفاده کنیم زیرا اقتصاد کشورمان یک اقتصاد بانک محور است و بدون کمک بانک ها امکان تحقق این امر وجود ندارد.

علی اشرف افخمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن نیز با بیان اینکه 143 طرح با تامین مالی 37 هزار میلیارد تومانی این بانک در حال اجراست، گفت: این طرح‌ها می‌تواند برای بیش از 30 هزار نفر شغل مستقیم ایجاد کند.

افخمی افزود: بانک صنعت و معدن به عنوان یک بانک توسعه ای پروژه های خوبی را در استان کرمانشاه افتتاح کرده و پروژه هایی را نیز در حال بهره برداری دارد که از جمله این پروژه ها می توان به شرکت زمزم کرمانشاه ،ذوب آهن بیستون ، شرکت کاغذ سازی بیستون،شرکت ایمان سرم و کاشی کاژه اشاره کرد.

وی افزود: بانک صنعت و معدن به دنبال بسترسازی برای ایجاد اشتغال و کاهش نرخ بیکاری در استان کرمانشاه است واز این رو ما با مشاهده پیشرفت صنعتی استان و افزایش میزان اشتغال در این استان احساس خرسندی می کنیم.

منبع : اقتصاد آنلاین

 

موضوع : اخبار روز

تاریخ : 21-05-1397, 04:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی