به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : یکشنبه ، 5 بهمن 1399

۲میلیون و ۳۰۰هزار تن نهاده برای توزیع خریداری شد

۲میلیون و ۳۰۰هزار تن نهاده برای توزیع خریداری شد

 

 عباس پشم فروش اظهار داشت: 2 میلیون و 300 هزار تُن نهاده شامل یک میلیون تُن ذرت، 900 هزار تُن کنجاله سویا و 400 هزار تُن جو است. 
وی با بیان اینکه این میزان نهاده از بازارهای خارج از کشور تامین شده است، افزود: تاکنون 800 هزار تُن از این محصول وارد کشور شده و برخی نیز در قالب محموله های دیگر از جمله 6 کشتی پهلو گرفته در حال تخلیه و انتقال به داخل کشور است.
پشم فروش تاکید کرد: این شرکت موظف است در راستای انجام وظایف تنظیم بازاری خود 15 درصد از 14 میلیون تُن ارزاق مورد نیاز کشور را خریداری یا توزیع کند.
وی یادآور شد: این شرکت در خصوص اقدامات وزارت جهاد کشاورزی برای کنترل برخی ارزاق از جمله مرغ نیز فعالیت های خود را شدت بخشیده است و هم اکنون در کشور 60 هزار تُن مرغ منجمد وجود دارد که پنج هزار تُن آن در بین مردم توزیع شده است.
پشم فروش همچنین از خرید هشت هزار و 500 تُن گوشت قرمز منجمد خبر داد و اضافه کرد: برای کنترل قیمت این محصول نیز سه هزار و 500 تُن آن در بین مردم توزیع شده است.
عباس پشم فروش روز چهارشنبه به منظور شرکت در مراسم تودیع و معارفه مدیر کل شرکت پشتیبانی امور دام کردستان به این استان سفر کرده است.

 

منبع : اقتصاد آنلاین

موضوع : اخبار روز

تاریخ : 18-05-1397, 14:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی