به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 27 اسفند 1397

۲میلیون و ۳۰۰هزار تن نهاده برای توزیع خریداری شد

۲میلیون و ۳۰۰هزار تن نهاده برای توزیع خریداری شد

 

 عباس پشم فروش اظهار داشت: 2 میلیون و 300 هزار تُن نهاده شامل یک میلیون تُن ذرت، 900 هزار تُن کنجاله سویا و 400 هزار تُن جو است. 
وی با بیان اینکه این میزان نهاده از بازارهای خارج از کشور تامین شده است، افزود: تاکنون 800 هزار تُن از این محصول وارد کشور شده و برخی نیز در قالب محموله های دیگر از جمله 6 کشتی پهلو گرفته در حال تخلیه و انتقال به داخل کشور است.
پشم فروش تاکید کرد: این شرکت موظف است در راستای انجام وظایف تنظیم بازاری خود 15 درصد از 14 میلیون تُن ارزاق مورد نیاز کشور را خریداری یا توزیع کند.
وی یادآور شد: این شرکت در خصوص اقدامات وزارت جهاد کشاورزی برای کنترل برخی ارزاق از جمله مرغ نیز فعالیت های خود را شدت بخشیده است و هم اکنون در کشور 60 هزار تُن مرغ منجمد وجود دارد که پنج هزار تُن آن در بین مردم توزیع شده است.
پشم فروش همچنین از خرید هشت هزار و 500 تُن گوشت قرمز منجمد خبر داد و اضافه کرد: برای کنترل قیمت این محصول نیز سه هزار و 500 تُن آن در بین مردم توزیع شده است.
عباس پشم فروش روز چهارشنبه به منظور شرکت در مراسم تودیع و معارفه مدیر کل شرکت پشتیبانی امور دام کردستان به این استان سفر کرده است.

 

منبع : اقتصاد آنلاین

موضوع : اخبار روز

تاریخ : 18-05-1397, 14:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی