به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 4 بهمن 1399

گردشگران خارجی درباره ایران چه می‌گویند؟

گردشگران خارجی درباره ایران چه می‌گویند؟

 

علاوه بر این بازدید از ایران به دلیل ارزش پول ایران برای اکثر مردم جهان به لحاظ مالی مقرون به صرفه است، ولی درباره بازدید از ایران این سوال همیشه ذهن گردشگران را مشغول کرده که آیا این کشور امن است؟ به دلیل مسایل سیاسی جهانی و تبلیغ منفی علیه ایران بسیاری از نظرات منفی در مورد ایران در سراسر جهان وجود دارد و بسیاری از گردشگران این واقعیت که تمام این استدلال‌ها بین دولت‌هاست و نه مردم را فراموش می‌کنند.

یکی از مهم‌ترین عواملی که گردشگران را مجذوب خود کرده فرهنگ ایرانی است. در فرهنگ ایرانی مهمان‌نوازی برجسته است.

بسیاری از گردشگران، تصور صحیحی از دین اسلام به دلیل تبلیغات منفی ندارند و از اعتقادات و اخلاقیات ایرانیان نسبت به مهمان بی‌خبر هستند.

پلیس گردشگری در سراسر جهان وجود دارد. در ایران نیز پلیس گردشگری وظیفه کمک به گردشگران را دارد و این کمک‌ها شامل هدایت افراد، مراقبت از شکایات آنان، ارائه امنیت برای گردشگران و غیره است. دولت ایران در حال حاضر در تلاش برای بهبود خدمات پلیس گردشگری است و سعی دارد که این افراد به چند زبان تسلط داشته باشند. برخی از افسران گردشگری در شهرهای توریستی مانند اصفهان و شیراز مشغول به کار هستند. در نتیجه گردشگران می‌توانند با اطمینان بیشتری به ایران سفر کنند.

از دیگر مشکلات عنوان شده در سفر به ایران هم‌مرز بودن با افغانستان و عراق عنوان شده است.

تجربه گردشگران خارجی در سفر به ایران به شرح ذیل است:

- من همراه همسرم به مدت دو هفته به ایران سفر کردم و می‌توانم صادقانه بگویم این کشور یکی از امن‌ترین مکان‌هایی است که تاکنون سفر کرده‌ایم! تنها مشکل ترافیک تهران است که دیوانه‌کننده است! ایرانی‌ها مهمان‌نوازترین افرادی هستند که تاکنون دیده‌ایم و به دلیل کمبود وقت نتوانستیم تمامی دعوت‌های آنان را پاسخ دهیم.

 

منبع : اقتصاد آنلاین

موضوع : اخبار روز

تاریخ : 18-05-1397, 01:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی