به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 10 آبان 1399

افزایش وام بازنشستگان از اول مهرماه

افزایش وام بازنشستگان از اول مهرماه

 

جمشید تقی‌زاده در جمع رؤسای کانون‌های بازنشستگی استان سمنان با اشاره به ایجاد بانک اطلاعاتی واحد بازنشستگان در کشور اظهار داشت: کانون‌های بازنشستگی در جمع‌آوری اطلاعات بازنشستگان در ایجاد این بانک اطلاعاتی باید همکاری داشته باشند.

وی با مهم دانستن جایگاه کانون‌های بازنشستگی در استان‌ها افزود: کانون‌ها باید جایگاه و خاستگاه بیان مشکلات بازنشستگان در استان‌ها باشد.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی تصریح کرد: در جهت کاهش هزینه‌های درمانی بازنشستگان به دنبال ایجاد پرونده الکترونیکی بازنشستگان هستیم.

تقی‌زاده افزود: با رایزنی‌های انجام‌شده با مجلس به دنبال ایجاد فراکسیون بازنشستگان در مجلس هستیم.

وی با اشاره به اختصاص حدود 2 هزار میلیارد تومان وام بازنشستگان در کشور گفت: با کمک بانک صادرات حدود دو هزار میلیارد تومان جهت وام بازنشستگان از اول مهرماه به 400 هزار نفر وام پنج میلیون تومانی با کارمزد چهار درصد تعلق می‌گیرد.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی افزود: در بخش سفر نیز از 100 هزار نفری که با مبلغ 640 هزار تومان خدمات در گذشته دریافت می‌کردند به 200 هزار نفر با مبلغ 760 هزار تومان افزایش پیدا کرده و به تمام هتل‌های جهانگردی دستور تخفیف 50 درصدی برای بازنشستگان را داده‌ایم.

تقی‌زاده با اشاره به تدوین بسته بیمه تکمیلی برای بازنشستگان نیز گفت: در جهت ایجاد رفاه بیشتر برای بازنشستگان بسته بیمه تکمیلی برای این افراد در حال تهیه است و از دولت خواسته شده تا در مصوبه‌ای خدماتی که برای کارمندان ادارات کل داده می‌شود به بازنشستگان همان سازمان‌ها نیز داده شود.

 

منبع : اقتصاد آنلاین

موضوع : اخبار روز

تاریخ : 13-05-1397, 12:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا