به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 30 دی 1399

هند جذاب‌ترین مقصد سرمایه‌گذاری دنیا

هند جذاب‌ترین مقصد سرمایه‌گذاری دنیا

 

تجار هند با اعلام این خبر گفت: هنوز مشکلاتی برای اعمال صحیح و اصولی مالیات بر کالا و خدمات در این کشور وجود دارد. وی افزود: در چهار سال اخیر نرخ رشد اقتصاد هند بسیار سریع بوده و دو برابر بیشتر از نرخ تورم افزایش یافته است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، وی مدعی شد هند اکنون جذاب ترین مقصد سرمایه گذاری در دنیا است و گفت: چهار سال پیش تنها ۲ کارخانه موبایل در هند فعال بود اما امروز تعداد آن ها به ۱۲۰ رسیده است که بسیاری از آن ها توسط سرمایه گذاری خارجی ایجاد شده‌اند.

رئیس کنفدراسیون تجار هندی نیز افزود: اطمینان فعالان هندی در سال های اخیر به طرز چشم گیری بهبود یافته و رتبه جهانی هند در این زمینه از ۲۰۰ به ۱۲۰ رسیده است. وی هم چنین افزود که هند موفق شده تا رتبه شاخص سهولت کسب و کار خود را به ۱۴۲ برساند.

وی هم چنین بانک های هندی را بسیار پرقدرت توصیف کرد و گفت: به لطف برنامه‌های دولت، مردم کلبه نشینی را رها کرده‌اند و با مفاهیم اقتصادی آشنا شده‌اند. وی افزود که ۵۵ درصد کل حساب‌های بانکی جهان در هند قرار دارد.

با این حال ممنون سینگ- نخست وزیر سابق هند و از منتقدان دولت فعلی با رد این ادعاها گفت: رشد اقتصادی مبتنی بر واقعیات است نه حرف های نخست وزیر. وی افزود: پتانسیل های رشد معدودی در هند وجود دارد اما باید واقع گرا بود. این مهم نیست که نخست وزیر و مردم چیزی از اقتصاد سر در نیاورند، زمانی که آن ها واقع گرا باشند کشور می تواند سریع تر رشد کند.

 

منبع : اقتصاد آنلاین

موضوع : اخبار روز

تاریخ : 3-05-1397, 21:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی