به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 1 بهمن 1399

دستگیری سارق خودروی لوکس هنگام تعویض پلاک

دستگیری سارق خودروی لوکس هنگام تعویض پلاک

 

سرهنگ ضرغام امیری دراین باره گفت: درپی تماس ماموران راهنمایی و رانندگی مرکز تعویض پلاک در محدوده شرق تهران با مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر حضور یک سارق در این مکان، تیمی از ماموران به محل اعزام شدند.

وی با اشاره به حضور ماموران در محل گفت: پس از حضور ماموران در محل مشخص شد فردی با یک دستگاه خودروی سواری مدل بالا در مرکز تعویض پلاک حاضر شده و قصد داشته که پلاکش را تعویض کند اما پس از ارائه مشخصات و مدارک به ماموران تعویض پلاک، ماموران متوجه مسروقه بودن آن شده و موضوع را به پلیس خبر داده اند.

سرکلانتر چهارم پلیس پیشگیری پایتخت، با بیان اینکه ماموران فرد مظنون و خودروی مسروقه را به کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس منتقل کردند، گفت: این فرد تحت بازجویی قرار گرفت و گرچه سعی داشت خود را بی‌اطلاع از موضوع نشان دهد ، اما سرانجام به جرم خود مبنی بر سرقت خودرو و جعل اسناد و مدارک آن برای دریافت پلاک جدید، اعتراف کرد.

امیری با بیان اینکه تحقیقات برای شناسایی مالک خودرو آغاز شد، اظهارکرد: پس از چند ساعت مالباخته شناسایی شده و با حضور در کلانتری خودرویش را نیز مورد شناسایی قرار داد.

به گفته وی برای متهم پرونده ای تشکیل شده و  برای تحقیقات بیشتر درمورد سرقت های احتمالی قبلی به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

 

منبع : اقتصاد آنلاین

موضوع : اخبار روز

تاریخ : 3-05-1397, 11:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی