به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 1 بهمن 1399

تغییر تیم اقتصادی دولت و ضرورت مدیریت بحران

تغییر تیم اقتصادی دولت و ضرورت مدیریت بحران

 

این در حالی است که مشکلاتی که اخیرا در اقتصاد کشور به وجود آمده، یک فضای بحرانی را به وجود آورده و به نظر می رسد که در این فضای بحرانی و در شرایطی که تیم اقتصادی دولت باید مدیریت بحران داشته باشد، قادر به انجام درست این کار نیست.

البته ممکن است تیم اقتصادی دولت در شرایط عادی تیم خوبی باشد اما وضعیت فعلی نشان دهنده این است که در این شرایط بحرانی نمی تواند آنطور که باید و شاید مدیریت لازم را انجام دهد.

اما در شرایطی که افکار عمومی، اغلب نمایندگان مجلس و حتی خود دولت اعتقاد دارند که در ساختار اقتصادی نیاز به تجدید نظر وجود دارد و تغییر تیم اقتصادی کشور ضرورت دارد، شاهد تعلل هایی برای انجام این کار هستیم. این تعلل چندان خوب نیست و باید هر چه سریع تر اصلاحات لازم در مورد تیم اقتصادی دولت اعمال شود.

چندی پیش  ۲۰۰ نماینده مجلس در نامه ای به رییس جمهور خواستار تغییر در تیم اقتصادی دولت شدند. این در حالی است که مجلس تنها می‌تواند وزرا را استیضاح کند و برخی از مسئولان باید به صورت مستقیم از سوی رئیس جمهور برکنار شوند و بنابراین در این زمینه دست دولت از مجلس بازتر است.

باید توجه کنیم که آمریکا و وزارت خزانه داری این کشور که در خط مقدم جنگ اقتصادی علیه ایران قرار دارد، درصدد ایجاد شرایط اقتصادی بد برای کشورمان هستند و در این شرایط ما نباید بیکار بنشینیم و دست روی دست بگذاریم و باید نسخه ای برای مقابله با این جنگ اقتصادی داشته باشیم که یکی از این نسخه ها به طور قطع تغییر تیم اقتصادی کابینه است. این در حالی است که در ما کشورمان افراد زبده و با تجربه ای داریم که می توانند قوی‌تر از تیم اقتصادی فعلی عمل کنند و باید از پتانسیل ها و ظرفیت های این افراد استفاده کنیم

 

منبع : اقتصاد آنلاین

موضوع : اخبار روز

تاریخ : 1-05-1397, 21:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی