به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 1 بهمن 1399

بانک صنعت و معدن ۳۰۰۰ مگاوات به مدار برق سراسری کشور افزوده است

بانک صنعت و معدن ۳۰۰۰ مگاوات به مدار برق سراسری کشور افزوده است

 

امید کاملی رئیس اداره نظارت بر طرحهای این بانک با بیان مطلب فوق افزود : بانک صنعت و معدن به پشتوانه 60 سال تجربه بانکداری توسعه ای ، از نخستین بانکهای توسعه‌ای منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا (MENA) در طول سالهای پرفراز و نشیب فعالیتهای توسعه‌ای کشور همواره پیشگام اقدامات خلاق در حوزه تأمین مالی صنایع کشور بوده است.

کاملی افزود : این بانک با بهره مندی از نیروی انسانی متخصص و متعهد و راهبری مدیران استراتژیک در مقاطع مختلف با تحلیل دقیق و پیش بینی نیازهای بنیادی صنعت کشور، برنامه‌های راهبردی پنجساله را تدوین کرد و همگام با برنامه‌های توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور و اسناد راهبردی نظام جمهوری اسلامی مورد تأکید مقام معظم رهبری از جمله سند چشم انداز بیست ساله بعنوان نقشه راه و همچنین نقشه جامع علمی کشور، سرمایه‌گذاری در بخشهای زیر ساختی صنعت کشور را از ابتدای دولت یازدهم در دستور کار خود قرار داد.

وی بیان داشت : در این راستا بررسی و تصویب اعطای تسهیلات به طرحهای تولید برق (نیروگاهی) از جمله تصمیمات راهبردی مدیران ارشد و بررسیهای حرفه‌ای کارشناسان خبره اعتباری بانک بوده است. تأمین مالی نیروگاه گازی آذرخش واقع در شهرستان علی آباد در استان گلستان با ظرفیت تولید برق 916 مگاوات و تسهیلات 209 میلیون یورویی اولین گام در این راه بود. این نیروگاه با توان کارشناسان زبده داخلی در شرکت مدیریت پروژه های نیروگاهی ایران (مپنا) به روش BOO (ساخت، تملیک و بهره برداری) با موفقیت در زمان پیش‌بینی شده 36 ماهه به بهره برداری رسیده و وارد شبکه برق سراسری(سنکرون) گردید.

کاملی گفت : تامین برق واحدهای صنعتی منطقه بخشی از وظایف توسعه‌ای بانک و تثبیت ولتاژ برق منطقه مذکور از اثرات اجتماعی و درچارچوب مسئولیت اجتماعی بانک بوده است.

 

منبع : اقتصاد آنلاین

موضوع : اخبار روز

تاریخ : 30-04-1397, 15:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی