به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 30 دی 1399

عرضه همه جانبه آلومینیوم در بورس کالا بازار را متعادل می‌کند

عرضه همه جانبه آلومینیوم در بورس کالا بازار را متعادل می‌کند

 

ر شرایطی که بورس کالا با همکاری انجمن های مربوطه در حال پالایش خریداران مواد اولیه است، مهدی کرباسیان رییس هیات عامل ایمیدرو نیز بر لزوم عرضه کامل آلومینیوم در بورس کالا و پالایش متقاضیان تاکید کرده است.

به گزارش کالاخبر به نقل از روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)،‌ مهدی کرباسیان در سلسله نشست‌ها با تشکل‌ها در دیداری با اعضای هیات مدیره سندیکای صنایع آلومینیوم ایران گفت:‌ به رغم چالش‌هایی که از سوی واسطه‌ها ایجاد شده، ‌تولید داخلی شمش، نیاز صنایع پایین دستی را تامین می‌کند و معضل دلالی با راهکارهای بخش خصوصی و دولت حل می‌شود.

وی ادامه با اشاره به تقاضای ۸۲ هزار تنی شمش آلومینیوم طی بهار امسال در بورس کالا نشان دهنده تقاضای کاذب است. این در حالی است که در مدت مشابه سال گذشته میزان تقاضا در محدوده ۲۰هزار تن قرار داشت.

کرباسیان یادآور شد: بازارهای فولاد و مس نیز به سبب رشد ظرفیت ایجاد شده در سال های اخیر به سمت تعادل رفته اند و از نظر عرضه مشکلی ندارند. همچنین در حوزه آلومینیوم نیز عرضه عام تولیدات شرکت های المهدی و هرمزآل همراه با ایرالکو در بورس کالا، بازار را متعادل می‌کند.

وی از اعضای این تشکل خواست به صورت فعال پیشنهادات را همزمان به وزارت صنعت معدن و تجارت و ایمیدرو در جهت حمایت از تولید داخلی و همچنین ایجاد تعادل در عرضه و تقاضا، ارسال کنند.

 

منبع : اقتصاد آنلاین

 

 

موضوع : اخبار روز

تاریخ : 24-04-1397, 06:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی