به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : یکشنبه ، 5 بهمن 1399

کلاف سر در گم گازرسانی به روستاهای جاده چالوس

کلاف سر در گم گازرسانی به روستاهای جاده چالوس

 

تعدادی از روستاهایی که در نقاط با ارتفاع بالای جاده چالوس قرار گرفته‌اند، با وجود برنامه‌ریزی‌ها عملا به گاز دسترسی ندارند؛ هرچند گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر اعلام آمادگی وزارت نفت وجود داشته، اما این موضوع نیاز به مجوز وزارت راه و شهرسازی دارد.

شرایط خاص جاده چالوس از نظر جغرافیایی و پهنای مسیر باعث شده این وزارتخانه درباره اجرایی شدن این طرح با ریسک‌پذیری بسیار پایینی اقدام کند؛ تا جایی که به نظر می‌رسد اجرای طرح گازرسانی به این روستاها تنها با مجوز وزارت راه و شهرسازی ممکن خواهد بود.

منصور کیایی، معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری استان البرز، در این رابطه  گفت: قطعا هدف مجموعه دولت چه در وزارت نفت و چه در وزارت راه و شهرسازی خدمت‌رسانی حداکثری به مردم است و از این‌رو در صورت امکان‌پذیر بودن گازرسانی به این روستاها قطعا این طرح در دستور کار قرار خواهد گرفت.

به گفته وی، آنچه تاکنون باعث شده طرح گازرسانی به این روستاها وارد فاز اجرایی نشود، شرایط خاص جاده چالوس و ریسک بسیار بالای اجرای این برنامه است.

معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری استان البرز درباره شرایط روستاهای همسایه این جاده توضیح داد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، بخشی از این روستاها از طریق خطوط لوله‌ای که از سمت طالقان وارد می‌شود امکان گازرسانی پیدا می‌کند، اما برخی دیگر باید از طریق جاده گاز دریافت کنند که این مساله از نظر فنی و ایمنی پیچیده است.

 

منبع : اقتصاد آنلاین

موضوع : اخبار روز

تاریخ : 23-04-1397, 19:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی