به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 30 بهمن 1397

دیدار رئیس سازمان ثبت اسناد واملاک کشور با استاندار همدان

رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

به گزارش روابط عمومی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ، دکتر احمد تویسرکانی در این  دیدار  ضمن تشریح اقدامات انجام شده طی سال های اخیر در این سازمان گفت: بکارگیری شیوه های نوین و استفاده از خدمات الکترونیکی درسازمان، باعث تحول در روند فعالیت ها طی سال های گذشته شده که ثمره ی آن ارتقاء سلامت اداری و کاهش فساد در جامعه بوده است.

وی افزود: استفاده از سامانه های اسکن اثر انگشت ، اسکن مدارک و سوابق و ارسال پیامک تنها بخش کوچکی از خدمات صورت گرفته در این سازمان در جهت کاهش فساد و بستن راه های تخلف و افزایش شفاف سازی و بهره وری  است.

استاندار همدان نیز طی سخنانی،  مسدود کردن راه های ارتکاب تخلف را بهترین راهکار جلوگیری از بروز  هر گونه فساد دانست و گفت: سازمان ثبت اسناد می توانست گلوگاه فساد در جامعه باشد اما با اقدامات شاسیته و در خور تقدیر طی سالیان اخیر بخش عمده ای از مشکلات از بین رفته است و تغییرات صورت گرفته در راستای شفاف سازی فرایندها ، استقرار سامانه های الکترونیکی جدید و حذف کاغذ از سیستم اداری سبب کاهش مراجعات مردم و به تبع آن کاهش هزینه ها و فساد گردیده است.

محمد ناصر نیکبخت افزود: کاهش اعتراضات و گزارش های منفی درباره سازمان ثبت کاملا چشمگیر است و این امر بیانگر کاهش تخلفات و افزایش سطح رضایتمندی مردم می باشد.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار و اطلاعیه ها

تاریخ : 8-09-1394, 12:24

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی