به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 7 خرداد 1397

سیستمی نوین برای مدیریت نیروی انسانی

  ثبت محدود- ثبت تعاونی- تغییرات - ثبت شرکت –تغییرات خاص –تغییرات محدود – صورتجلسات – پلمپ دفاتر
کمترین هزینه و هدیه ویژه و فروشگاه اینترنتی طراحی سایت

سیستمی نوین برای مدیریت نیروی انسانیمنابع انسانی مهمترین و با ارزش ترین سرمایه های یک سازمان، اداره، کارخانه و یا هر مؤسسه ایست. نوع عملکرد افراد در هر سازمان رابطه مستقیم با بهره وری آنان دارد. به عنوان مثال یک انسان افسرده، مأیوس و بی انگیزه نمی تواند آنطور که باید در محیط کار خود منشأ اثر باشد و بالعکس، یک انسان سلامت، بانشاط، با انگیزه و امیدوار با کارایی، خلاقیت، ابتکار و توانمندی بالا و با عالیترین بهره وری و راندمان کاری می تواند نیروی ارزشمندی برای سازمان خود باشد و در نهایت به بهره وری سازمان کمک شایسته ای بنماید.

امروزه، بسیاری از کارکنان ادارات، سازمانها و کارخانجات با داشتن روحیه ای خسته، دلمرده و بی انگیزه کارایی لازم را برای سازمان خود ندارند و این موضوع باعث کاهش راندمان و بهره وری آنان شده و در عرصه های کیفیت، تولید، خدمات، بازاریابی و فروش، اثرات نامطلوبی را بر جای گذاشته است.

سؤال این است که چگونه می توان کیفیت عملکرد و بهره وری یک فرد را در یک سازمان، اداره، کارخانه و یا شرکت بهبود بخشید؟

پاسخ این سؤال را می توان در مباحث و شیوه های نوین تکنولوژی فکر به عنوان یک سیستم خودشکوفایی و خود مدیریتی، به خوبی دریافت کرد. زیرا انسان پدیده ایست که کاملاً قابل تغییر، آموزش و تربیت است و لذا می توان با استفاده از شیوه های نوین علم توسعه انسانی و تکنولوژی فکر، بهره وری ذاتی و فردی او را عالی کرد. می توان در انسان ها به عنوان مهمترین سرمایه و ابزار سازمان و یا کارخانه، روحیه آنان را از حالت خسته، ناامید و مضطرب به دنیانی از آرامش، نشاط، عشق و انگیزه تبدیل کرد.

می توان در انسان ها ایجاد امید و القاء باور کرد. می توان آنان را به دنیایی از اعتماد به نفس و خودباوری رساند. می توان آموزش داد که چگونه آینده زندگیشان را در دنیای از امید و باور، طراحی کنند و با تلاش و انگیزه و امید اهداف آینده خود را خلق کنند. می توان به آنان آموزش داد که چگونه در مقابل مسائل و مشکلات کار و زندگی مانند کوه بایستند و آنها را با تدبیر، امید و ارتباط و تلاش عالی حل کنند و از لحظات کار و زندگیشان لذت ببرند.

آنگاه با شکوفا کردن سیستم وجودی این انسان، در سایه امید، نشاط و انگیزه با نگاه جدید به زندگی و داشتن روحیه ای امیدوار، با نشاط و با احساس شخصیت جدید و اعتماد به نفس و خودباوری عالی، تلاش خواهد کرد؛ با ارباب رجوع زیبا سخن خواهد گفت؛ با همکارانش زیباترین ارتباطات انسانی را خواهد داشت؛ و با عالیترین بهره وری، منشأ اثر خواهد شد و با دنیایی از خلاقیت ها، ابتکارات و مشارکت ها به یک نیروی بسیار کارآمد و مفید برای سازمان و مدیریت آن تبدیل خواهد شد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره جهت امور ثبت شرکت به سایت www.arshiyagroup.ir مراجعه نمایید و یا با ایمیل info@arshiyagroup.ir تماس حاصل فرمایید .

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : مقالات

تاریخ : 19-12-1393, 11:00

 

نظرات کاربران
user avatar
  • 19 اسفند 1393 11:38 | نادر
سلام ممنون از زمانی که برای این مطلب قراردادید

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی