به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 4 تیر 1397

حسابداری از طریق روش آموزشی جدید( حسابداری رنگی ) زنده می شود.

  ثبت محدود- ثبت تعاونی- تغییرات - ثبت شرکت –تغییرات خاص –تغییرات محدود – صورتجلسات – پلمپ دفاتر
کمترین هزینه و هدیه ویژه و فروشگاه اینترنتی طراحی سایت

 

حسابداری از طریق روش آموزشی جدید( حسابداری رنگی ) زنده می شود.

 

 

که یک سیستم آموزشی را جهimages (1)ت تعلیم دادن حسابداری به توده ها طراحی کرده بود، با یک همسر باردار، چند هزار دلار اندوخته و با ایمان به اینکه می تواند این سیستم آموزشی را به یک تجارت ۱۰۰ میلیون دلاری تبدیل کند، به ایالات متحده وارد شد.
فعالیت اقتصادی فرامپتن “حسابداری زنده می شود” (ACA)(1) نام داشته و اسم نظام آموزشی حسابداری ثبت شده او “حسابداری رنگی” است. این سیستم از پنج مستطیل تشکیل شده که روی یک ورقه کاغذ سفید کشیده شده اند. دو تا از مستطیل ها سبز هستند، یکی “دارایی ها” نامیده شده و دیگری “هزینه ها” نام دارد. مستطیل های سبز نشان می دهند که چگونه یک فعالیت اقتصادی از منابع مالی استفاده می کند. سه مستطیل دیگر، که با نام های “تعهدات یابدهیها “، “سود/سرمایه” و “درآمد” علامت گذاری شده اند، نشان دهنده مفاهیمی در زمینه منابع تأمین مالی بنگاه اقتصادی هستند. او با استفاده از فنجان های پلاستیکی کوچک و نوارهای کاغذی سبز و زرد نشان می دهد که چگونه مبالغ در این پنج مستطیل بالا رفته و پایین می آیند.
در کارگاه های ACA، فرامپتن زبان اسرارآمیز و پیچیده حسابداری را در قالب این پنج مستطیل که در برگیرنده تعداد معدودی از مفاهیم هستند فشرده می سازد. او با این کار به مردم می آموزد که چگونه ترازنامه ها و صورت حساب های درآمد را بخوانند و با اطلاعات مالی کار کنند.
فرامپتن گفت: “ما مراقب چشم های آنها هستیم و متوجه می شویم که چه موقع مطلب را می فهمند. ما خودمان را مربیان تفکر مالی می دانیم”. او این کارگاه ها را به افرادی که حسابدار نیستند اما نیازمند معلومات مالی هستند، مانند وکلا، صاحبان بنگاه های اقتصادی کوچک و کارمندان بانک، ارائه می کند.
فرامپتن گفت: “ما گاهی اوقات مجبور بودیم که این درس را به صورت محرمانه ارائه کنیم زیرا کارمند بانک می گفت که نباید کسی بداند که من دارم این درس را می گذرانم. فقدان اطلاعات مالی در جامعه یک مشکل گسترده است.”
وکلا برای شرکت در کارگاه های ACA صف می کشند زیرا غالبا مسئولیت تهیه پیش نویس اسناد حقوقی به آنها محول می شود که مورد نیاز تعاملات مالی هستند در حالی که آنها فاقد دانش لازم برای انجام این کار به صورتی مطمئن می باشند.
فرامپتن گفت: “آنها از ترس اینکه مبادا احمق به نظر آیند پرسشی در مورد معانی اصطلاحات مطرح نمی کنند. این مسئله در مورد وکلا واقعا مشکل مهمی است.”
دانشکده بازرگانی هاروارد در حال برنامه ریزی کردن برای گنجاندن سیستم فرامپتن در برنامه آموزشی اینترنتی خود می باشد. پاول هیلی از هاروارد گفت “مزیت ACA این است که طرز کار حسابداری را به صورت بصری نشان می دهد. بنابراین من معتقدم که این سیستم برای هر کس که علاقمند به فهم حسابداری باشد ارزشمند است، خواه دانش آموز دبیرستان باشد یا دانشجوی مقطع کارشناسی یا (دارنده مدرک کارشناسی ارشد در رشته بازرگانی) یا مدیر اجرایی.”
فرامپتن گفت: “ما با دانشکده های بازرگانی معروف دیگر نیز در حال مشورت کردن هستیم. آموزش عالی به خودی خود یک بازار کامل است.”
بانک سرمایه گذاری مورگان اِستانلی، که اولین سفارش بزرگ شرکتی را به فرامپتن داد، قراردادهای خود را با او برای اجرای کارگاه های بیشتر ACA تجدید کرده است. آوازه کار فرامپتن به بانک های سرمایه گذاری دیگر و شرکت های بیمه از قبیل برادران لمن، UBS، بیمه QBE، بیمه وِرو و UNUM، که اکنون به طور مرتب از خدمات ACA استفاده می کنند، رسیده است.
یک شرکت بزرگ خدمات انرژی مستقر در هیوستون با او در مورد ارائه آموزش حسابداری به ۱,۵۰۰ کارمند خود در حال مذاکره است.
در دو سال اول پس از ورود فرامپتن به ایالات متحده، هزینه فعالیت تجاری و خانواده او تنها از محل حقوق همسرش کارول تأمین می شد. در سال ۲۰۰۴، یعنی اولین سال مالی کامل، ACA چند هزار دلار درآمد داشت. تا سال ۲۰۰۷، درآمدها به ۱۲۷,۰۰۰ افزایش یافتند. فرامپتن انتظار دارد که این مبلغ در سال ۲۰۰۸ به ۳۰۰,۰۰۰ دلار و در سال ۲۰۰۹ به دو برابر این مبلغ برسد. این فعال اقتصادی برنامه ریزی می کند تا ACA را به یک امتیاز تبدیل کند که به اعتقاد او آن را قادر خواهد ساخت تا ظرف مدت ۱۰ سال به یک فعالیت اقتصادی ۱۰۰ میلیون دلاری تبدیل شود.

این مطلب  توسط مدیرسایت سرمایگان ( مهدی مرادی )انتخاب و درج شده است.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ایمیل info@arshiyagroup.ir تماس حاصل فرمایید و یا به شماره 500011008069819 پیامک ارسال فرمایید

 

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : مقالات

تاریخ : 5-12-1393, 08:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی