به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 30 خرداد 1397

در مسیر موفقیت

  ثبت محدود- ثبت تعاونی- تغییرات - ثبت شرکت –تغییرات خاص –تغییرات محدود – صورتجلسات – پلمپ دفاتر
کمترین هزینه و هدیه ویژه و فروشگاه اینترنتی طراحی سایت

 

در مسیر موفقیت

 

موفقیت و خوشبختی موقعیتی است که ما در ذهن خودمان می سازیم. موفقیت مربوط به چیزهایی می‌شود که ما در زندگی به دنبال آنها هستیم، مثل یک اتومبیل آخرین سیستم، خانه ای گرانقیمت، دستمزد بالا، و مقام بالاتر و ...

عده زیادی از مردم، موفقیت و رسیدن به آرزوهای خود را دست کم می گیرند و پابه هدفها و موفقیتهای کوچک و معمولی رضایت می دهند.

در حالی که موفقیتهای بزرگ می توانند به ما رضایت و خشنودیهایی فراتر از خواسته های مادیمان بدهند: خشنودی روحی و هیجان زندگی!

امروزه موفقیت حاصل شیوه نگرش ماست و با مثبت اندیشی به دست می آید؛ دیدگاه و نگرش همه چیز است. اگر شما فکر می کنید که «می توانید»، پس حتماً «می توانید». موفقیت بدرستی نشان می دهد که ما یک کار را به بهترین نحو انجام داده ایم.

هندیان قدیمی اعتقاد دارند که تمایل رسیدن به موفقیت به خاطر وجود 4 اصل در زندگی است:

 • کسب ثروت و امنیت اجتماعی،
 • رسیدن به آرزوهای خود،
 • اصول کلی و قاعده اخلاقی،
 • رستگاری.

به اعقاد آنان، کسب ثروت و امنیت اجتماعی تمایل زمینی است و سود مادی دارد. مردم اغلب کار می‌کنند تا موفقیتهای استاندارد و از پیش معین شده ای را به دست بیاورند و باز هم بیشتر می خواهند. اما اساس زندگی اصولی و قاعده مند، داشتن اعتقاد اخلاقی بالاست. اگر چه افتخار کردن به زندگی موفق رهایی بخش است یعنی ما را از تمایلات و آرزوهایمان آزاد می کند اما این 4 اصل راههای اصلی رسیدن به موفقیت هستند و کسب موفقیت هر یک از انسانها بستگی به این دارد که کدام یک از این مسیرها را انتخاب کند. هر چند که عوامل فرهنگی و طرز زندگیمان هم می تواند انتظارات ما را از موفقیت تحت تاثیر قرار دهد.

10 راز موفقیت

1- به موفقیت بیندیشید: برای به دست آوردن موفقیتهایی که می خواهید و به آن می اندیشید، باید آرزوهای بزرگ داشته باشید، باید به روشنی و کاملا آشکارا بدانید که چه چیزی می خواهید؛ اما آن را فقط به رویاهای خودتان محدود نکنید. شما باید موفقیت را فعالانه در جلوی چشمان خویش تصور کنید به گونه ای که همیشه بتوانید آن را احساس کنید، لمس کنید و بدانید که دسترسی به آن از بدیهیات زندگیتان است.

با این تصویر زیبا و خوشایند ذهنتان در هر فرصتی بازی کنید. چه احساسی پیدا می کنید اگر که درامد‌تان سه برابر شود؟ زندگیتان چگونه و چه تغییراتی خواهد کرد؟ کارتان چه می شود اگر بتوانید میلیاردها تومان به دست بیاورید؟ بله لبخند بزنید. این تصورات بسیار زیبا و خوشایند هستند.

2- با اشتیاق با چیزی که می خواهید برخورد کنید: موفقیت خیلی راحت به دست می آید اگر چیزی را که می خواهید به دست آورید، دوست داشته باشید.

3- برنقاط قوتتان تمرکز کنید: هر یک از ما یک سری نقاط قوت و یک سری نقاط ضعف داریم. شما برای این که موثر و کارامد باشید باید نقاط قوت و تواناییهای خودتان ار بشناسید و روی آنها تمرکز کنید.

4- ممکن است شکست بخورید؟ هیچ وقت به این جمله فکر نکنید! زیرا در ذات زندگی بشر امکان ندارد که بتوانید با منصرف شدن یا ذهنیت منفی، اقدام به انجام کاری بکنید.

شما باید در ذهنتان به خود و تواناییهایتان ایمان و اعتقاد کامل داشته باشید.

5- برنامه هماهنگ داشته باشید: هنری که برای کسب موفقیتنیاز دارید؟ همجهت کردن هدفها و برنامه‌ها برای اجراست.

6- به طور خستگی ناپذیر کار کنید: هر موفقیتی نیازمند کار زیاد است، تلاش بیشتر و بیشتر با عزم و پشتکاری قوی. هیچکس با نشستن و زل زدن به دیوار نمی تواند به موفقیت دست پیدا کند.

7- در شبکه جهانی به طور مداوم در جستجوی راهها باشید: برای موفقیت در کار، شما احتیاج به این دارید که مهارتهای شبکه ای خوبی داشته باشید و برای به دست آوردن فرصتهایی که بتوانید تماسهای خود را گسترش دهید همیشه گوش به زنگ باشید.

8- تمایل به یادگیری: برای کسب موفقیت، باید کنجکاو، علاقه مند و آماده دریافت اطلاعات و دانش باشید. این تمایل به یادگیری در این زمان که تغییرات تکنولوژی و راههای تجارت خیلی سریع روی می‌دهد از اهمیت بیشتری برخوردار می شود.

9- داشتن پشتکار و ایمان: هیچکس نمی گوید که راه رسیدن به موفقیت آسان است. با این که نیت خوب داشته باشید و زیاد هم کار کنید گاهی ممکن است شکست بخورید. اما به یاد داشته باشید که اگر پشتکار داشته باشید هیچ عاملی نمی تواند شما را متوقف کند.

10- انضباط شخصی داشته باشید: انضباط شخصی کلید موفقیت است! قدرت اراده انسان را مجبور می‌کند که برای موفقیت هزینه پرداخت کند. کاری را که دیگران دوست ندارند انجام بدهند، شما انجام دهید تا عرصه های دورتری را تجسم کنید، مباره کردن و برنده شدن در تنها نبردی که با خودتان دارید.

 

خوشبختی

راه به دست آوردن شادی و نشاط دائمی و سلامت نفس آن است که اگر به طور طبیعی هم شاد نیستید، تقلید شادی را درآورید و چنان حرف بزنید و کار کنید که گویی سرشار از شعف و سرور هستید.

 • اگر خواستید احساس خوشبختی کنید خود را واقعا خوشبخت بپندارید؛ بخندید و با نشاط و خندان باشید.
 • برای آن که از روح با نشاط برخوردار باشید باید به نیروی اراده و اشتیاق تمام برای تکامل و تهذیب روح خود بکوشید.
 • به خود تلقین کنید که لایق و توانا هستید و می توانید با فکر و منطق درست از عهده مشکلات زندگی بر آیید.
 • نفس عمیق بکشید و سرود یا شعری را زیرلب زمزمه کنید و یا دعا بخوانید. هر گاه چنین کردید محال است غم و غصه بر شما چیره شود، زیرا شادی و نشاط به قدری تاثیر گذار است که تقلید آن هم غم و غصه را از بین می برد.
 • خوشبختی، نشاط و شادی مسری است؛ بنابر این همواره کوشش کنید که خود را در میان افراد خانواده، دوستان و آشنایان گشاده رو و خوشبین جلوه گر سازید.
 • مشکل ما اینست که هرگز خوشبختی خود را نمی بینیم، اما خوشبختی دیگران همیشه در جلو دیدگانمان مجسم است!
 • خوشبختی بر سه ستون استوار است: فراموش کردن گذشته، غنیمت شمردن حال و امیدوار بودن به آینده.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر با ایمیل info@arshiyagroup.ir تماس حاصل فرمایید و یا به شماره 500011008069819 پیامک ارسال فرمایید

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : مقالات

تاریخ : 5-12-1393, 05:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی