به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 3 خرداد 1398

عرضه گوشت مرغ منجمد ۵۵۰۰ تومانی برای تنظیم بازار

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، سیدمحمد موسوی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران در نشست خبری در مورد تنظیم بازار مرغ در جمع خبرنگاران گفت:‌ در زمینه تولید گوشت مرغ وضعیت مطلوب است و حدود 2 میلیون تن سالانه گوشت مرغ تولید می‌شود.

وی افزود: بیش از 150 هزار تن گوشت مرغ مازاد توسط شرکت پشتیبانی امور دام خریداری شده که حدود 40 هزار تن از آن مربوط به تهران است.

موسوی با اشاره به تغییرات اخیر در قیمت گوشت مرغ اظهار داشت: شرکت پشتیبانی امور دام استان در سطح گسترده بدون هیچ محدودیتی برای کنترل بازار به کلیه اشخاص حقیقی، حقوقی، اتحادیه‌ها، تعاونی و مراکز بزرگ مصرف، کارخانجات فرآوری و میادین میوه و تره‌بار که نیازمند گوشت مرغ هستند گوشت مرغ منجمد با قیمت 5500 تومان بدون محدودیت عرضه می‌کند.

وی با بیان اینکه سرانه مصرف گوشت مرغ در استان تهران 22.5 کیلوگرم است، اظهار داشت: روزانه 800 تا 1200 تن گوشت مرغ در استان مصرف و بین 1600 تا 1800 تن گوشت مرغ وارد استان می‌شود که بخشی از آن مازاد بر نیاز است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران افزود: در حال رصد کردن علت افزایش قیمت مرغ هستیم؛ مشکل در شبکه توزیع است و هیچ گونه مشکلی در مورد تولید گوشت مرغ وجود ندارد.

وی بیان داشت: قیمت نهایی گوشت مرغ منجمد برای مصرف‌کننده حداکثر 5900 تا 6 هزار تومان است.

موسوی اظهار داشت: هیچ توجیهی وجود ندارد که گوشت گرم از 7 هزار تومان بالاتر باشد ضمن اینکه حداکثر قیمت مرغ زنده بین 4 هزار تا 4400 تومان است.

وی اظهار داشت: عرضه مرغ منجمد به صورت نامحدود قیمت بازار را بین 6 هزار تا 6500 تومان تثبیت می‌کند.

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا صادرات باعث گرانی گوش مرغ شده است گفت: اگر 4 برابر میزان صادرات کنونی گوشت مرغ صادر شود هیچ مشکلی در تامین آن ایجاد نمی‌شود.

وی افزود: برای کنترل بازار مازاد تولید را عرضه می‌کنیم و برای شب عید هم هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.

انتهای پیام/آ

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 23-11-1393, 21:42

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی