به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 23 مرداد 1399

منطقه آزاد کیش می تواند دروازه ورود به صنعت گردشگری و ارزآوری باشد

به گزارش گروه اقتصادی «خبرگزاری دانشجو»، محب خدایی رئیس سازمان گردشگری منطقه آزاد کیش در خصوص هشتمین نمایشگاه بین المللی گردشگری ، هتلداری و صنایع وابسته گفت: نظر به اینکه کیش یکی از مهمترین مناطق گردشگری و یک منطقه ازاد با هدف گردشگری شکل گرفته ،دارای پتانسیل های بسیاری در این حوزه است و کلا یکی از مقاصد مهم گردشگری به حساب می اید.

 

رئیس سازمان گردشگری منطقه آزاد کیش افزود: در دنیای امروز صنعت گردشگری یکی از پارامترهای مهم در در آمد زایی برای بسیاری از کشورها است و این صنعت در جهت ارز آوری بسیار به آن توجه می شود و با توجه به موقعیت کشورمان برگزاری چنین نمایشگاهایی می تواند در جذب توریست و ارز اوری بسیار مهم باشد.

 

خدایی تصریح کرد: ما از طریق کیش به عنوان یک منطقه آزاد می توانیم دروازه ورود باشیم و به نوعی صنعت گردشگری را فعال کنیم وهمچنین میتوانیم ازطریق این صنعت کالا و صنایع دستی تولیدی کشور رابه صورت صادرات چمدانی توسط توریسم به نتیجه برسانیم.

 

وی درخصوص نتایج  برگزاری این چنین نمایشگاهها گفت: برگزاری این گونه نمایشگاهها برای ما یک فرصت است تا بتوانیم میراث، مناطق وصنایع دستی کشورمان را در راستای جذب توریسم به نمایش بگذاریم وبا استفاده ازاین نمایشگاه پتانسیل گردشگری را بالا برده و فضای خوبی را برای بازدیدکنندگان فراهم کنیم.

 

خدایی در پایان تصریح کرد: هشتمین نمایشگاه بین المللی گردشگری ، هتلداری و صنایع وابسته مصادف شده با جشن بزرگ گردشگری ، این موضوع دربرگزاری هر چه بهتر این نمایشگاه میتواند مفیدباشد.

 

گفتنی است، هشتمین نمایشگاه بین المللی  صنعتگردشگری و هتل داری و صنایع وابسته با همکاری  وحمایت های مالی بانک شهر و شرکت شهرآیین  ۵ الی ۸ اسفند ۹۳ درجزیره کیش برگزارمی شود.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری دانشجو

تاریخ : 15-11-1393, 13:14

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا