به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 28 خرداد 1398

برگزاری کنگره اقتصاد مقاومتی با مشارکت نخبگان جامعه دانشگاهی

به گزارش خبرنگار دانشگاه «خبرگزاری دانشجو»، حجت الاسلام رنجبران معاون آموزشی پژوهشی نهاد رهبری در دانشگاه‌ها در نشست خبری کنگره اقتصاد مقاومتی گفت: با توجه به فرا رسیدن دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی باید گفته شود که انقلاب با مشارکت حداکثری مردم اتفاق افتاد و بصیرت ویژه‌ای بود که در میان مردم آشکار شد. مردم در شعارهایشان هدف شان پیروزی انقلاب بود. روحیه ایستادگی و مقاومت و وجود رهبر کبیر انقلاب از ویژگی‌هایی بود که در به ثمر رسیدن انقلاب نقش مهمی داشت.

 

وی افزود: بحث مبارزه اقتصادی از همان اوایل انقلاب سرلوحه کار دشمنان قرار گرفت و اگر الان رهبر انقلاب به مقوله اقتصاد مقاومتی اشاره می‌کند این است که قدرت‌های جهانی متوجه مسیری برای ضربه زدن به انقلاب شدند. دشمن می‌داند اگر تاثیرات اقتصادی ایران کنترل نشود این نظام الگویی در سراسر جهان اسلام خواهد شد.

 

رنجبران اضافه کرد: کنگره ملی اقتصاد مقاومتی با توجه به این پیش زمینه‌ها حاصل مشارکت نخبگان جامعه دانشگاهی و پاسخی است در خصوص فراخوان رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی. نهاد رهبری نیز از طریق پژوهشگاه خود سعی کرده مشارکت لازم را در برگزاری این کنگره ملی داشته باشد.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری دانشجو

تاریخ : 15-11-1393, 13:14

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی