به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 28 خرداد 1398

برگزاری کنگره ملی «اقتصاد مقاومتی» با همکاری دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌ها

به گزارش خبرنگار دانشگاه «خبرگزاری دانشجو»، ابراهیم حسن بیگی در نشست خبری کنگره «اقتصاد مقاومتی» که امروز در دفتر نهاد رهبری در دانشگاه‌ها برگزار شد با اشاره به برگزاری این کنگره گفت: کنگره ملی اقتصاد مقاومتی 28 و 29 بهمن ماه سال جاری در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار می‌شود.

 

رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی اضافه کرد: این همایش با همکاری نهاد رهبری در دانشگاه‌ها، پژوهشگاه فرهنگ و ارتباطات، دانشگاه شهید بهشتی، مرکز پژوهش‌های صدرا و دانشگاه عالی دفاع ملی برگزار می‌شود.

 

وی ادامه داد: دانشگاه دفاع ملی با توجه به گستردگی ابعاد اقتصاد مقاومتی محور راهبردی این همایش را پذیرفته و نشست‌هایی در حوزه اقتصادی مقاومتی با محوریت‌های مختلف برگزار خواهد کرد.

 

حسن بیگی افزود: الگوی اقتصاد مقاومتی متناسب با فرهنگ اسلامی و بومی برای این همایش طراحی شده است. در آغاز فعالیت‌های این کنگره محورهایی استخراج شد که همه مبتنی بر سیاست‌های کلی ابلاغی از سوی رهبر انقلاب در حوزه اقتصاد مقاومتی است.

 

وی با اشاره به ارسال مقالات به این کنگره گفت: 520 چکیده مقالات به دبیرخانه کنگره ارسال شده است که 184 مقاله برای چاپ کتاب مقالات برگزیده شده و 60 مقاله نیز بر اساس داوری برای ارائه در دو روز کنگره انتخاب شده است.

 

رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی خاطر نشان کرد: هشت نشست با محور مختلف اقتصادی در این کنگره برگزار می‌شود که میزبانی هر کدام از این نشست‌ها را یکی از دانشگاه‌ها بر عهده دارد.

 

حسن بیگی بااشاره به چاپ کتاب مجموعه مقالات گفت: یازده جلد کتاب آماده شده که شش جلد آن مربوط به مجموعه مقالات ارسال شده به کنگره است و بقیه کتاب‌ها نیز از جمله کتاب گفتگوهای علمی در زمینه اقتصادی است.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری دانشجو

تاریخ : 15-11-1393, 13:14

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی