به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 5 تیر 1398

شاخص کل تالار شیشه‌ای با رشد ۱۱ واحدی به ۶۵ هزار و ۵۵۵ واحد رسید

به گزارش گروه اقتصادی «خبرگزاری دانشجو»، بر اساس اطلاعات مندرج در سایت شرکت مدیریت فناوری بورس تهران، شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران امروز نیز ۱۱ واحد ارتقاء یافته و به ۶۵ هزار و ۵۵۵ واحد رسید.

 

ارزش روز بازار در بورس اوراق بهادار تهران ۲۹۴ هزار میلیارد تومان شده است.

 

امروز ۷۷۴ میلیون برگ سهم در ۵۷ هزار و ۱۱۴ نوبت معامله و به ارزش ۲۱۰ میلیارد تومان داد و ستد شد. شاخص صنعت امروز با ۱۱ واحد افزایش به ۵۴ هزار و ۹۰۴ واحد رسید شاخص ۵۰ شرکت فعال‌تر با یک دهم واحد کاهش به ۲ هزار و ۶۷۴ واحد رسید.

 

شاخص آزاد شناور با ۹۹ واحد افزایش به ۷۴ هزار و ۵۶۲ واحد رسید. شاخص ۳۰ شرکت بزرگ با ۰.۴ واحد کاهش به ۲ هزار و ۹۳۹ واحد رسید.

 

شاخص بازار اول بورس با ۴ واحد افزایش به ۴۸ هزار و ۲۸۸ واحد رسید و شاخص بازار دوم بورس با ۴۹ واحد افزایش به ۱۲۸ هزار و ۹۵۸ واحد رسید.

 

امروز نمادهای بورسی وصندوق، حکشتی، ونوین، فملی، در کاهش شاخص بورس اثرگذار بوده و نمادهای رمپنا، وغدیر، همراه در افزایش شاخص بورس  اثرگذار بوده‌اند.

 

نمادهای پربیننده بورسی امروز مربوط به شرکت‌های ایران خودرو، بانک صادرات ایران، بانک ملت، سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین، صنایع آذراب، گروه مپنا و بانک تجارت بوده است.

 

امروز در بازار نقدی فرابورس ایران شاخص کل با ۲ واحد کاهش به ۷۳۵ واحد رسید.

 

ارزش بازار اول و دوم فرابورس ایران به ۶۰ هزار میلیارد تومان رسید. امروز ۱۰۱ میلیون برگ سهم در فرابورس در قالب ۱۹ هزار و ۷۰۹ نوبت معامله و به ارزش ۵۹ میلیارد تومان داد و ستد شد.

 

نمادهای پربیننده فرابورسی امروز مربوط به شرکت‌های شهرسازی و خانه‌سازی باغ میشه، قاسم ایران، سرمایه‌گذاری مسکن تهران، گروه پتروشیمی سرمایه ایرانیان، توسعه خدمات دریایی و بندری سینا، بانک حکمت ایرانیان و آ.س.پ بوده‌اند.

 

امروز نمادهای فرابورسی جم، وخاور، پترول، حسینا، ارفع در کاهش شاخص فرابورس اثرگذار بوده و دو نماد وخاور، مارون در ارتقای شاخص فرابورس اثرگذار بوده‌اند.

 

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری دانشجو

تاریخ : 15-11-1393, 13:14

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی