به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 26 مهر 1398

بودجه سال ۹۴ رنگ و بوی کمی از اقتصاد مقاومتی دارد

به گزارش گروه سیاسی «خبرگزاری دانشجو»،‌ بهروز نعمتی در نشست علنی امروز (چهارشنبه 15 بهمن‌ماه) مجلس شورای اسلامی با اشاره به قرائت گزارش کمیسیون حمایت از تولید ملی برای اقدامات صورت گرفته در حوزه اقتصاد مقاومتی گفت: قطعاً اعضای این کمیسیون زحمات بسیاری را برای تدوین این گزارش کشیده‌اند، اما واقعیت این است که اقدامات تنها در حد شعار بوده و در بحث منویات رهبر معظم انقلاب حق مطلب ادا نشده است.

 

نماینده مردم اسدآباد در مجلس نهم ادامه داد: قطعاً تدوین قوانین مدون برای حل مشکلات مربوط به حوزه اقتصاد مقاومتی ضروری است، زیرا در بودجه سال 94 به رغم تاکیدات رهبر معظم انقلاب و مشکلات کنونی کشور، رنگ و بوی کمی از اقتصاد مقاومتی دارد. از طرفی دیگر در شرایط کنونی بسیاری از قوانین در کشور مخل فضای کسب و کار است که پارلمان باید در جهت اصلاح این قوانین برای بهبود فضای کسب و کار اقدام کند.

 

سخنگوی هیات رئیسه مجلس نهم افزود: امروز دشمنان به دنبال آسیب زدن به نظام هستند، اما مسئولان کشور به جای تحقق محورهای اقتصاد مقاومتی تنها به دنبال برگزاری همایش و نصب بنر هستند و کمتر به منویات رهبر معظم انقلاب توجه می‌کنند.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری دانشجو

تاریخ : 15-11-1393, 13:14

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|