به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 8 آبان 1399

قانون تعهد خدمت فرهنگیان پابرجاست

به گزارش گروه اجتماعی «خبرگزاری دانشجو»، فانی با بیان اینکه دانشگاه فرهنگیان در سراسر کشور ۱۰۰ شعبه و پردیس دارد گفت: این تعداد شعبه برای دانشگاه فرهنگیان این امکان را فراهم می‌کند تا نیروی انسانی را از این دانشگاه تامین کنیم و از بهسازی نیروی انسانی بهره‌مند باشیم.

 

وی تاکید کرد: قانون تعهد به خدمت دانشجویان دانشگاه فرهنگیان پابرجا است و دانشجویانی که در گذشته جذب این دانشگاه شده‌اند و همچنین دانشجویانی که در آینده در دانشگاه فرهنگیان تحصیل می‌کنند از قانون متعهدین خدمت بهره‌مند می‌شوند.

 

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه یکی از چالش‌های جدی در رابطه با نیروی انسانی پذیرش غیربوم بودن دانشجویان بود اظهار کرد: نیروی انسانی بعضا از یک شهرستان به یک شهرستان دوردست اعزام می‌شد که پس از استخدام تمایل بازگشت به زادگاه اولیه خود داشت.

 

وی ادامه داد: این مسئله باعث ایجاد مشکل برای آن فرد و آموزش و پرورش شده بود بنابراین امسال برای اولین‌بار از هر بوم برای همان بوم دانشجو در دانشگاه فرهنگیان پذیرش داشته‌ایم و در آینده از هر منطقه برای همان منطقه نیرو انتخاب می‌کنیم.

 

وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد: طبق تحقیقات ماندگاری نیروی انسانی در مناطق محروم به ۵ سال نمی‌رسید بنابراین این مناطق از معلمان باتجربه کم بهره بودند.

قانون تعهد خدمت فرهنگیان پابرجاست

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری دانشجو

تاریخ : 15-11-1393, 13:02

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا