به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 3 خرداد 1398

بهره‌برداری از 44 پروژه عمرانی در اقلید

خلیل بزرگی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اقلید با گرامیداشت یاد و خاطره امام و شهدا اظهار داشت: دهه فجر آغاز حکومت اسلامی و مایه رهایی ملت ایران است و گرامیداشت این ایام فرصتی برای تجدید پیمان با آرمان‌های امام و رهبری است.

وی تصریح کرد: تبیین اهداف والا و راهبردی انقلاب، تقویت روحیه افتخار و بالندگی به‌ نظام اسلامی، افزایش گرایش و باور عمومی و تقویت امید عمومی به‌نظام و انقلاب اسلامی بابیان عملکردهای سازنده اجرایی، عمرانی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، صنعتی، علمی، پژوهشی و... دولت اسلامی ایران از وظایف اصلی مسئولان است.

معاون فرماندار اقلید به تشکیل کمیته 14 گانه ستاد دهه فجر این شهرستان و همفکری و همگامی مسئولان شهرستانی با برگزاری جلسات متعدد و تبادل‌نظر و هم‌اندیشی با یکدیگر در راستای اجرای باشکوه آیین بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: فضاسازی و آذین‌بندی شهر متناسب با دهه فجر، اطلاع‌رسانی عمومی و تبلیغات گسترده و برنامه‌ریزی برای بهره‌برداری‌های عمرانی و اجرای برنامه‌های فرهنگی، هنری، تربیتی، ورزشی، بصیرتی و... در سطح شهرها و روستاهای اقلید از اقدامات انجام‌شده در این ایام بوده است.

بزرگی در پایان سخنان خود با اشاره به کلنگ‌زنی بسیاری از پروژه‌های عمرانی اقلید در دهه فجر امسال با اعتباری بالغ ‌بر 37 میلیارد تومان بیان داشت: بهره‌برداری 44 پروژه بهداشت و درمان، برق، کشاورزی، مخابراتی، صنعتی، گازرسانی، شهری و... با اعتبار 8 میلیارد و 600 میلیون تومانی از ویژه‌برنامه‌های دهه فجر امسال این شهرستان است.

انتهای پیام/2448/ن20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 15-11-1393, 12:21

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی