به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 3 خرداد 1398

3 پروژه عمرانی در رودسر افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری فارس از رودسر، مدیرکل راه و شهرسازی گیلان ظهر امروز در مراسم افتتاح پل بزرگ ماچیان ـ رحیم‌آباد اظهار کرد: پل مذکور راه ارتباطی رودسر به رحیم‌آباد و اشکورات محسوب می‌شود.

شعبان‌علی خاوری به تخریب پل ماچیان ـ رحیم‌آباد به دلیل جاری شدن سیل و طغیان شدید رودخانه در سال 91 اشاره کرد و افزود: اداره کل راه و شهرسازی گیلان برای رفاه مردم منطقه نسبت به احداث آب‌نمای موقت اقدام کرد.

وی با اشاره به اینکه عملیات اجرایی پل ماچیان ـ رحیم‌آباد از ابتدای سال 92 آغاز شد، بیان کرد: همزمان با دهه فجر امسال پل مذکور با هزینه 80 میلیارد ریال افتتاح شده است.

خاوری از بهره‌برداری از پروژه‌های راهسازی روکش آسفالت کمربندی کلاچای به طول 4.6 کیلومتر همزمان با سومین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد و تصریح کرد: امروز همزمان بهسازی محور رحیم‌آباد ـ قزوین به طول سه کیلومتر و روکش آسفالت کمربندی رودسر به طول 4.5 کیلومتر به بهره‌برداری می‌رسند.

مدیرکل راه و شهرسازی گیلان با بیان اینکه آسفالت 15 کیلومتر از راه‌های روستایی استان همزمان با سومین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی به بهره‌برداری رسید، خاطرنشان کرد: بهسازی و روکش آسفالت روستاهای «کویه ـ لشکاجان ـ بازرگان محله»، آسفالت محور روستایی «سیاهکل‌رود»، روکش آسفالت راه «چایچان»، بهسازی و آسفالت راه روستایی «پلام»، زیرسازی و آسفالت راه روستایی «لیما کوابر»، بهسازی و آسفالت سه کیلومتر از محور «رحیم‌آباد ـ طول لات»، تعریض 22 دهنه آب‌رو و احداث دیوار از دیگر پروژه‌های افتتاحی است.

وی از بهره‌مندی 14 هزار و 600 خانوار از پروژه‌های اداره کل راه و شهرسازی گیلان با افتتاح پروژه‌های مذکور خبر داد و گفت: پل ماچیان دارای چهار دهنه 25 متری به طول 100 متر و عرض سواره‌رو 13 متر است ضمن اینکه دو خط پیاده‌رو با عرض 1.5 متر دارد.

خاوری با اشاره به اینکه پل ماچیان ـ رحیم‌آباد به صورت فلزی ـ بتنی از نوع کامپوزیت ساخته شده است، یادآور شد: تعداد 38 شمع با قطر 1.2 متر در پل مذکور به‌کارگیری شده است.

به گزارش فارس، در سومین روز از دهه مبارک فجر سه طرح عمرانی پل ماچیان ـ رحیم‌آباد، جایگاه سوخت‌رسانی و سردخانه کشاورزی با 130 میلیارد ریال هزینه در رودسر به بهره‌برداری رسید.

انتهای پیام/84001/ح30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 14-11-1393, 14:16

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی