به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 4 خرداد 1398

نتایج مسابقات زورخانه‌ای کرمان مشخص شد

محسن مساحی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در کرمان اظهار داشت: به مناسبت ایام‌الله دهه مبارک فجر و برای نخستین بار در سطح ورزش زورخانه‌ای استان کرمان، 55 شرکت کننده از هشت شهرستان کرمان‌، بم‌، انار‌، سیرجان‌، رفسنجان‌، بردسیر، شهربابک و زرند در محل زورخانه مرحوم زارع‌زاده کرمان با یکدیگر به رقابت پرداختند. 

وی افزود: در این مسابقات که با عنوان جام فجر برگزار شد، شرکت‌کنندگان با شرایط سنی آزاد‌، زمان نامحدود و در دو دسته 90+ کیلوگرم و 90- کیلوگرم به مسابقه کباده‌کشی‌، میل‌گیری سنگین و سنگ‌گیری پرداختند.

رئیس هیئت پهلوانی و زورخانه‌ای کرمان ادامه داد: کادر داوری و فنی این رقابت‌ها را مجید حسین‌نژاد،‌ علیرضا مساحی، سید‌غلامرضا ترابی‌، پوریا حسین‌نژاد‌، وحید دیانی‌، فرهاد نکوفر و سید‌حمیدرضا ترابی تشکیل می‌دادند.

وی مطرح کرد: در 90- کیلوگرم با وزن کباده 16 کیلوگرم به ترتیب سید‌محسن حسینی از شهرستان رفسنجان با رکورد 91 جفت، محمدحسین محمدتقی‌زاده از شهرستان زرند با رکورد 70 جفت و محمد شجاعی باغینی از شهرستان کرمان با رکورد 58 جفت مقام‌های‌ اول تا سوم را به دست آوردند.

مساحی بیان کرد: در کباده 90+ کیلوگرم با وزن کباده 18 کیلوگرم مقام اول به محمد حاج‌آقا‌بابایی از شهرستان کرمان با رکورد 123 جفت، مقام دوم به رسول بنگی‌زاده از شهرستان کرمان با رکورد 118 جفت و مقام سوم به ‌مصطفی سیستانی از شهرستان کرمان با رکورد 89 جفت رسید.

وی افزود: رسول شجاعی باغینی از شهرستان کرمان با رکورد 170 جفت، فرشید معین‌الدینی از شهرستان بردسیر با رکورد 117 جفت و مهدی فرهمند از شهرستان بردسیر با رکورد 80 جفت نفرات اول تا سوم سنگ 90- کیلوگرم  با وزن سنگ 50 کیلوگرم بودند.

مساحی ادامه داد: در سنگ 90+ کیلوگرم  با وزن سنگ 60 کیلوگرم افراسیاب صالحی از شهرستان رفسنجان با رکورد 89 جفت و حسین ترکزاده از شهرستان کرمان با رکورد 51 جفت به مقام‌های اول و دوم رسیدند.

وی افزود: در میل‌گیری سنگین 90- کیلوگرم با وزن جفت میل 20 کیلوگرم مقام اول را سید‌حسن علی‌ پرویز از شهرستان بم با رکورد 74 جفت، مقام دوم را علیرضا اسفندیار‌پور از شهرستان سیرجان با رکورد 70 جفت و ‌مقام سوم را محمد صادق صادقی از شهرستان رفسنجان با رکورد 64 جفت کسب کردند.

رئیس هیئت پهلوانی و زورخانه‌ای کرمان خاطرنشان کرد: در میل‌گیری سنگین 90+ کیلوگرم‌ با وزن جفت میل 30 کیلوگرم مقام اول به‌ کیانوش پورشهسواری از شهرستان سیرجان با رکورد 45 جفت رسید. 

انتهای پیام/80011 /ل20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 14-11-1393, 11:17

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی