به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 1 خرداد 1397

با افزون‌بر 1700 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری صورت می‌گیرد؛ آغاز بهره‌برداری از 13 طرح شاخص توزیع برق تهران در دهه‌فجر

معاون برنامه‌ریزی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ از آغاز بهره‌برداری از 13 پروژه شاخص این شرکت در ایام دهه‌فجر امسال خبر داد.


به‌گزارش ایلنا، مرتضی بهادری اظهار داشت: توسعه و بهینه‌سازی 205 کیلومتر شبکه فشار متوسط،777 کیلومتر شبکه فشار ضعیف،667 دستگاه پست فشار متوسط و همچنین برقراری 122 هزار و 583 انشعاب مشترکان با هدف کاهش تلفات و بهبود بهره‌وری و تامین برق مشترکان ازجمله پروژه‌های تکمیل‌شده این شرکت است که همزمان با ایام دهه‌فجر به بهره‌برداری خواهد رسید.


وی بازسازی و توسعه سامانه 121 و راه‌اندازی سامانه پاسخ‌گویی خودکار تلفن و موبایل با هدف پاسخ‌گویی به تماس‌های مشترکان، انجام اتوماسیون 100 دستگاه پست و همچنین راه‌اندازی اتوماسیون 19 دستگاه ریکلوزر با هدف مانیتورینگ پارامترهای شبکه و پست کلیدزنی کلیدهای فشار متوسط از راه دور، مانیتورینگ 1215 دستگاه از فیدرهای 20 کیلوولت پست‌های فوق توزیع و مانیتورینگ چهار دستگاه مولد تولید پراکنده در حوزه بهره‌برداری و تجهیز مراکز کنترل پنج معاونت هماهنگی توزیع برای پایش شبکه 20 کیلوولت را از دیگر طرح‌های این شرکت عنوان کرد.


بهادری در پایان تصریح کرد: برای اجرای پروژه‌های شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ اعتباری افزون‌بر یک‌هزار و 700 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری شده است.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 12-11-1393, 10:20

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی