به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 9 آبان 1399

مشکلات استان در سفر ریاست جمهوری به اصفهان مطرح شود

حمیدرضا فولادگر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با شاره به سفر ریاست جمهوری در آینده‌ای نزدیک به اصفهان اظهار کرد: رئیس جمهور در این سفر با مردم دیدار خواهد داشت، وزرا نیز به برخی شهرستان‌های استان سفر می‌کنند تا با اوضاع استان از نزدیک آشنا شوند.

وی با بیان اینکه بخشی از دستاوردهای سفر آتی ریاست جمهوری به استان در گذشته به تصویب رسیده و ردیف بودجه دارد و در این دور از سفر ریاست جمهوری به استان هدف تاکید بر اتمام این پروژه‌ها است، تصریح کرد: باید طوری برنامه‌ریزی شود که در سفر رئیس جمهور به استان، برنامه‌های آتی با توجه به اولویت آنها مطرح شوند تا این‌گونه بتوان این طرح‌ها را در اولویت کارهای دولت قرار داد.

وی با بیان اینکه پروژه‌های زیادی در سطح استان در حال اجرا هستند، اضافه کرد: بسیاری از پروژه‌های استان که توجیه اقتصادی آنها طبق ماده 251 انجام شده و تصویب شده‌اند، در حال حاضر با مشکلاتی روبه‌رو هستند که در سفر ریاست جمهوری به استان باید مطرح شوند تا مشکلات این طرح‌ها برطرف شود.

فولادگر بیان کرد: این سفر، پروژه‌محور نیست و سعی شده در این دور از سفرها کلنگ‌زنی‌های جدید انجام نشود و بیشتر به تکمیل و اتمام پروژه‌ها توجه شود.

انتهای پیام/63028/ر10

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 11-11-1393, 09:25

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا