به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 8 آبان 1399

۸۸۰ کیلومتر فیبر نوری بهره‌برداری می‌شود/ افتتاح چندین پروژه‌ ارتباطی و موبایلی

به گزارش خبرنگار علمی «خبرگزاری دانشجو»، محمود واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات روز پنج شنبه در سفر به استان خوزستان چندین پروژه‌ ارتباطی، مخابراتی و فناوری اطلاعات را افتتاح خواهد کرد. همچنین بهره برداری از سرویس‌های خدماتی مرکز داده استان خوزستان از دیگر برنامه‌های این سفر خواهد بود.

 

بهره برداری از سرویس‌های مونیتورینگ، پشتیبانی، ایمیل استانی، سرویس خدمات مبتنی بر VOIP جزو دیگر برنامه‌های واعظی در سفر به استان خوزستان است و در طول این سفر پنجره واحد اقتصادی در گمرک آبادان جهت ترخیص کالاهای رادیویی و ارتباطی به صورت مکانیزه، افتتاح خواهد شد.

 

در این سفر از ۸۸۰ کیلومتر فیبرنوری در مسیرهای مختلف استان خوزستان  بهره‌برداری خواهد شد.

 

با توجه به ضرورت توسعه زیرساخت‌های فناوری الکترونیکی باجه‌ها در پست، وزیر ارتباطات پروژه‌های به هنگام سازی کدهای پستی ۱۰ رقمی در سطح استان، توسعه زیرساخت‌های فناوری توسعه باجه خدمات الکترونیکی را نیز بهره‌برداری خواهد کرد.

 

همچنین با حضور واعظی، شرکت رایتل ۱۴ سایت ارتباطی در شبکه ارتباطات سیار را راه‌اندازی کرده و شرکت ایرانسل نیز توسعه شبکه سیار در نسل‌های سوم و چهارم ارتباطات سیار را در دستور کار خود دارد.

 

دیدار با تولید کنندگان تجهیزات ارتباطی و رونمایی از نرم افزارهای بومی استان خوزستان از دیگر بخش‌های سفر وزیر ارتباطات به این استان است.

 

همزمان با سفر وزیر ارتباطات، جلسه کارگروه دولت الکترونیک خوزستان با حضور جهانگرد، دبیر شورایعالی فناوری اطلاعات کشور و رئیس سازمان فناوری اطلاعات برگزار خواهد شد و اعضای کمیته و مدیران ICT دستگاه‌ها به هم‌اندیشی در خصوص توسعه دولت الکترونیک خواهند پرداخت.

 

دیدار با رؤسای پارک‌های علم و فناوری سراسرکشور در دانشگاه چمران اهواز و سخنرانی در جلسه بسیجیان مخابراتی سراسر کشور از دیگر برنامه های این سفر است.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری دانشجو

تاریخ : 9-11-1393, 21:02

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا