به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 9 آبان 1399

افتتاح 74 پروژه عام‌المنفعه آستانه‌اشرفیه در دهه فجر

به گزارش خبرگزاری فارس از آستانه‌اشرفیه، رضا کحالی عصر امروز در نشست هماهنگی ستاد دهه فجر این شهرستان با اشاره به افتتاح پروژه‌های دهه فجر اظهار کرد: دهه فجر امسال 74 پروژه با اعتبار بالغ بر 490 میلیارد ریال در آستانه‌اشرفیه به بهره برداری می‌رسد.
وی افزایش افتتاح پروژه‌های شهرستان را نشانه تلاش مدیران شهرستانی برشمرد و افزود: امیدواریم با تلاش مدیران اجرایی سال آینده شاهد پیشرفت خوبی در اجرای پروژه‌ها باشیم.
معاون فرماندار آستانه‌اشرفیه با بیان اینکه مدیران اجرایی این شهرستان با توجه به توانمندی‌های خود در برگزاری آیین‌های دهه فجر مشارکت خوبی می‌کنند، گفت: کمیته‌های داخلی با توجه به تناسب وظایف خود اقدام‌های لازم را برای استقبال از دهه فجر انجام می‌دهند.  
وی اجرای فنی پروژه‌ها را مهم دانست و تصریح کرد: نباید هزینه‌های اجرایی پروژه‌ها را با ندانم‌کاری خود افزایش دهیم.
کحالی با اشاره به اینکه تاکنون 74 پروژه قابل‌ افتتاح در دهه مبارک فجر با اعتبار 490 میلیارد و 522 میلیون و 800 هزار ریال به ستاد دهه فجر این شهرستان اعلام‌ شده است، یادآور شد: در یوم‌الله دهه مبارک تجربه بهره‌برداری می‌رسد که نسبت به سال گذشته 155درصد افزایش داشتیم.
وی با بیان اینکه با اجرای این پروژه‌ها برای 99 نفر شغل دائم و بالغ بر 800 نفر اشتغال‌زایی موقت به وجود آمده است، خاطرنشان کرد: ردیف اعتباری ملی و استانی پروژه‌های دهه فجر آستانه‌اشرفیه مبلغ 223 میلیارد و 745 میلیون ریال بوده که مبلغ بالغ بر 266 میلیارد و 777 میلیون ریال از دیگر منابع تأمین‌ شده است.
این مسئول آغاز عملیات اجرایی پروژه تأمین آب شرب 10 روستا و احداث پایگاه امداد جاده‌ای هلال‌احمر با اعتبار 84 میلیارد را از پروژه‌های آستانه‌اشرفیه ذکر کرد.

وی توسعه شبکه آب‌رسانی و اصلاح شبکه فاضلاب با اعتبار 13 میلیارد و 125 میلیون ریال و واگذاری 72 واحد مسکن مهر در بندر کیاشهر با اعتباری 39 میلیارد و 804 میلیون ریال را از دیگر پروژه‌های آستانه‌اشرفیه در دهه فجر عنوان کرد.
کحالی افتتاح پروژه‌های بخش خصوصی با اعتبار 106 میلیارد ریال، بهره‌برداری کارخانه بستنی، کارگاه بسته‌بندی سبزی‌ها آماده، کارخانه تولید در و پنجره upvc و هتل چهار ستاره و... را از مهم‌ترین پروژه‌های بخش‌خصوصی نام برد.

انتهای پیام/84001/ذ30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 7-11-1393, 19:16

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا