به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 23 مرداد 1399

کمبود نیرو و بودجه مشکل صنعت و تجارت در جنوب کرمان

به گزارش خبرگزاری فارس از جیرفت به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان، احمد گوران قائم مقام معاونت توسعه مدیریت، منابع و امور استان‌ها، ماشاءالله درستکار مدیرکل منابع انسانی و رفاه و اصغر مصاحب‌نیا رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری وزارت صنعت، معدن و تجارت با حضور در سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این سازمان قرار گرفتند.

محمود اسکندری‌نسب رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان در این جلسه رشد یک‌هزار و 222 درصدی جواز تأسیس و 3 هزار و 100 درصدی پروانه بهره‌برداری صادره در بخش صنعت و رشد یک‌هزار و 200 درصدی بخش معدن و صنایع معدنی در جنوب استان اشاره کرد.

وی با اشاره به نبود نیروی انسانی کافی و بودجه کم به عنوان مهم‌ترین مشکلات پیش روی سازمان، شرط توسعه جنوب و طی مسیر و روند رو به رشد سازمان را برطرف کردن این مشکلات دانست.

قائم مقام معاونت توسعه مدیریت، منابع و امور استان‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به رشد شگرف حوزه‌های صنعت، معدن و تجارت در جنوب کرمان اظهار کرد: طی این مسیر حاصل تلاش و کوشش بی‌وقفه مسئولان و کارکنان این سازمان است.

احمد گوران ادامه داد: برای ادامه این مسیر موفق نیاز به تلاش و همدلی و کار مضاعف است و وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز در این مسیر پشتیبان و همراه این سازمان خواهد بود.

وی گفت: معاونت توسعه مدیریت، منابع و امور استان‌های وزارتخانه تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات این سازمان به صورت ویژه می‌کند.

انتهای پیام/2655/خ

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 20-10-1393, 10:31

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا