به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 26 شهریور 1398

کمبود نیرو و بودجه مشکل صنعت و تجارت در جنوب کرمان

به گزارش خبرگزاری فارس از جیرفت به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان، احمد گوران قائم مقام معاونت توسعه مدیریت، منابع و امور استان‌ها، ماشاءالله درستکار مدیرکل منابع انسانی و رفاه و اصغر مصاحب‌نیا رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری وزارت صنعت، معدن و تجارت با حضور در سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این سازمان قرار گرفتند.

محمود اسکندری‌نسب رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان در این جلسه رشد یک‌هزار و 222 درصدی جواز تأسیس و 3 هزار و 100 درصدی پروانه بهره‌برداری صادره در بخش صنعت و رشد یک‌هزار و 200 درصدی بخش معدن و صنایع معدنی در جنوب استان اشاره کرد.

وی با اشاره به نبود نیروی انسانی کافی و بودجه کم به عنوان مهم‌ترین مشکلات پیش روی سازمان، شرط توسعه جنوب و طی مسیر و روند رو به رشد سازمان را برطرف کردن این مشکلات دانست.

قائم مقام معاونت توسعه مدیریت، منابع و امور استان‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به رشد شگرف حوزه‌های صنعت، معدن و تجارت در جنوب کرمان اظهار کرد: طی این مسیر حاصل تلاش و کوشش بی‌وقفه مسئولان و کارکنان این سازمان است.

احمد گوران ادامه داد: برای ادامه این مسیر موفق نیاز به تلاش و همدلی و کار مضاعف است و وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز در این مسیر پشتیبان و همراه این سازمان خواهد بود.

وی گفت: معاونت توسعه مدیریت، منابع و امور استان‌های وزارتخانه تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات این سازمان به صورت ویژه می‌کند.

انتهای پیام/2655/خ

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 20-10-1393, 10:31

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|