به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 22 آذر 1397

بزرگ‌ترین شعبه بانک کشاورزی در تالش افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری فارس از تالش، مدیر شعب بانک کشاورزی گیلان عصر امروز در مراسم افتتاح ساختمان مرکزی بانک کشاورزی شعبه تالش اظهار کرد: به مناسبت هفته وحدت شعبه بسیار زیبا، بزرگ و مرکزی تالش به بهره‌برداری رسید.
علیرضا طاهری افزود: بانک کشاورزی خود را خدمتگزار مردم می‌داند و خدمت به تمام اقشار مختلف به‌ویژه کشاورزان را در سرلوحه کار خود دارد.

مدیر شعب بانک کشاورزی گیلان با بیان اینکه با ایجاد شعبه بانک کشاورزی تالش در فضای خوب و محیط بسیار دلپذیر را برای مشتریان بانک کشاورزی فراهم کرده است، تصریح کرد: تالش شهرستان بزرگی است و مشتریان خوبی در شعب بانک کشاورزی دارد.

وی با بیان اینکه حجم مبادلات پولی بانک کشاورزی در تالش بسیار زیاد است، خاطرنشان کرد: ساختمان شعبه بانک کشاورزی در زمینی به مساحت بالغ بر 2 هزار و 400 متر مربع و زیربنای 800 متر مربع احداث شده است.
طاهری هزینه ساخت شعبه بانک تالش را بالغ بر یک میلیارد و 700 میلیون تومان ذکر کرد و گفت: از مشتریان می‌خواهیم مراودات مالی خودشان را با بانک زیاد کنند.

وی با اشاره به اینکه مردم مطالبات خود را به موقع پرداخت کنند، یادآور شد: در صورت افزایش منابع بدون تردید می‌توانیم خدمات بهتری را به مشتریان به‌ویژه کشاورزان گیلانی ارائه دهیم زیرا منابع ما از محل وصول مطالبات تامین می‌شود.
مدیر شعب بانک کشاورزی گیلان این بانک کشاورزی را دارای سیستم الکترونیکی یکپارچه‌ نامید و خاطرنشان کرد: تسهیلات بانک کشاورزی در بخش‌های مختلف خدمات پرداخت می‌شود.
فرماندار تالش نیز در مراسم مذکور با اشاره به اهمیت مشتری‌مداری در بانک کشاورزی گفت: تمام همکاران این بانک باید در جذب مشتریان، حفظ کرامت انسانی، خدمت‌رسانی ممتاز و رفتار شایسته را سرلوحه کار خود قرار دهند.

علی فتح‌اللهی با اشاره به اینکه بانک کشاورزی باید با برنامه‌ریزی در راستای تکریم مطلوب مشتریان و ارتقای بهره‌وری شعب فعالیت کند، اظهار کرد: بانک کشاورزی پس از انقلاب اسلامی با ترکیب دو بانک تعاون کشاورزی و توسعه کشاورزی و تعدادی موسسات اعتباری وابسته به وزارت کشاورزی به وجود آمده است.

انتهای پیام/84001/ذ30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 18-10-1393, 19:51

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی