به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 28 خرداد 1398

عضوگیری اینترنتی شبه‌نظامیان پاکستانی ناکام ماند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در اسلام‌آباد، فعالیت احسان‌الله‌احسان سخنگوی سابق طالبان پاکستان و سخنگوی فعلی «حزب جماعت الاحرار» که در تلاش برای استخدام شبه نظامیان از طریق شبکه‌های اجتماعی بود متوقف شد.

طبق گزارش روزنامه «دیلی پاکستان»، احسان‌الله‌احسان بدون اینکه هویت خود را مخفی کند سعی داشت با گسترش ارتباطات اینترنتی خود شبه‌نظامیان بیشتری را استخدام کند.

اما مقامات پاکستانی، فیس‌بوک احسان‌الله‌‌احسان را قطع و حساب بانکی وی در انگلیس و سایر کشورها را مسدود کردند.

گزارش‌ها نشان می‌دهد احسان‌الله احسان در تازه‌ترین ارتباطات خود موفق شد 69 نفر ارتباط برقرار کرده و از آنها برای عضویت در گروه جماعت‌الاحرار دعوت به عمل آورد.

 احسان‌الله‌احسان از سال 2010 فعالیت خود را به عنوان سخنگوی طالبان آغاز کرد و به سبب مهارت در جنگ رسانه‌ای و ارتباط با خبرنگاران به سرعت توانست جایگاه خود را در بین طالبان ارتقا دهد.

وی از مدت‌ها قبل به علت جذب نیرو با کمک فیس بوک و تویتر تحت پیگرد قانونی قرار داشت با این وجود بعد از جدایی از طالبان و تشکیل دادن گروه تازه‌ای به نام جماعت‌الاحرار توانست ارتباطات خود را گسترش داده و به فعالیت خود ادامه دهد.

بعد از هدف قرار گرفتن «ملاله یوسف‌زئی» فعال مدنی نوجوان توسط طالبان، پاکستان برای دستگیری یا کشتن احسان‌الله احسان که نقش اصلی در این عملیات تروریستی را ایفا کرده بود یک میلیون دلار جایزه تعیین کرد.

انتهای پیام/

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 16-10-1393, 16:19

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی