به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 23 مرداد 1399

حضور ایران در بیست‌وپنجمین دوره نمایشگاه کتاب دوحه قطر

به گزارش خبرگزاری فارس، بیست و پنجمین دوره نمایشگاه کتاب دوحه قطر، امسال میزبان 432 انتشارات به نمایندگی از 29 کشور است و علاوه بر آن 72 نمایندگی نیز در آن حضور خواهند داشت.

30 انتشاراتی برای اولین بار در این دوره از نمایشگاه حضور خواهند داشت. در مجموع 12 هزار عنوان کتاب به زبان عربی و 2500 عنوان کتاب نیز به زبانهای خارجی به معرض نمایش گذاشته خواهد شد. مهمان افتخاری این دوره از نمایشگاه کشور برزیل خواهد بود. در این نمایشگاه فعالیت‌هایی از قبیل نمایشگاه هنر و فعالیت‌هایی نیز در حوزه فرهنگ و کودکان انجام خواهد شد.

موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران به نمایندگی از نشر جمهوری اسلامی ایران با هدف معرفی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران درقالب کاتالوگ، بروشور و توزیع فرم ثبت نام بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران و نمایش 250 عنوان کتاب در زمینه‌های مختلف از قبیل ایرانشناسی، کودک و نوجوان، نقاشی، شعر، آموزش خط و زبان فارسی در این دوره از نمایشگاه حضور خواهد داشت.

یادآور می‌شود بیست و پنجمین دوره نمایشگاه کتاب دوحه قطر از تاریخ 17 تا 27 دی ماه به مدت 11 روز در مرکز همایش‌های ملی این کشور برپاست.

انتهای پیام/و

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 16-10-1393, 16:18

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا