به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 29 خرداد 1398

اعزام 90 نفر مددجو تحت حمایت کمیته امداد پلدختر به اردوی زیارتی

علی میرزا خدایی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در پلدختر گفت: یکی از برنامه‌های کمیته امداد امام خمینی ارائه برنامه‌های فرهنگی به خانواده‌های تحت حمایت برای ارتقای سطح فرهنگی این خانواده‌ها است.

وی افزود: در این راستا این تعداد از مادران و دختران بازمانده از تحصیل با کمیته امداد شهرستان پلدختر و خیران به مشهد مقدس اعزام می‌شوند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی پلدختر گفت: این سفر به مدت پنج روز است که برای اعزام این مددجویان به مشهد مقدس 270 میلیون ریال توسط این نهاد و خیران هزینه و در نظر گرفته شده است.

وی افزود: زنان سرپرست خانوار اعزامی به اردوی زیارتی از زنان موفق در تربیت فرزندان و فعال شرکت‌کننده در کلاس‌های آموزش خانواده هستند که به صورت گروهی به مشهد مقدس اعزام می‌شوند.

خدایی با اشاره به تاثیرات این اردوها در ارتقای سطح معنوی مددجویان تصریح کرد: زیارت ائمه اطهار (ع) موجب آرامش بیشتر و استمرار معنویت در زندگی مددجویان می‌شود.

مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان پلدختر گفت: تمام هزینه‌های پذیرایی، اسکان، اهدای سوغات و ایاب و ذهاب از سوی این نهاد و خیران تامین و هزینه سفر برای مددجویان رایگان است.

انتهای پیام/2304/الف20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 16-10-1393, 11:49

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی