به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 28 اسفند 1397

برگزاری همایش علمی مدیریت روستایی و توسعه پایدار

نخستین همایش علمی مدیریت روستایی و توسعه پایدار فردا (دوشنبه) با حضور «عبدالرضا رحمانی فضلی» وزیر کشور در سالن غدیر این وزارتخانه برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، در این همایش که با هدف ارزیابی و آسیب شناسی بیش از یک دهه حضور دهیاری ها در عرصه مدیریت روستایی کشور از سوی این سازمان برگزار می شود، «سیدابوالفضل رضوی» معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور، «هوشنگ خندان دل» معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور و جمعی از استادان، پژوهشگران، مدیران اجرایی و دهیاران حضور دارند.

بررسی چالش‌ها و فرصت‌های فراروی توسعه پایدار و مدیریت روستایی در ایران و ارائه الگوها و راهکارها در این زمینه، بررسی جایگاه مدیریت روستایی در فرایند توسعه ملی بویژه برنامه ششم توسعه، نقد و بررسی عملکرد گذشته مدیریت روستایی در فرآیند توسعه پایدار روستایی و ترسیم چشم انداز آینده مدیریت و راهبری مطلوب تر نهاد دهیاری از اهداف برگزاری این همایش است.

این همایش در محورهای فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، کالبدی و محیط زیست و نهادی در ابعاد توسعه پایدار روستایی برگزار می شود و در آن 9 مقاله برتر استادان و صاحبنظران عرصه برنامه ریزی و مدیریت توسعه روستایی ارائه خواهد شد.

همچنین سه نشست تخصصی با حضور شرکت کنندگان با عناوین «دهیاری ها، توسعه کالبدی و محیط زیست روستایی»، «دهیاری ها و توسعه اقتصاد روستایی» و «توانمندسازی دهیاری ها و جامعه محلی» برگزار می‌شود.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 14-10-1393, 19:16

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی