به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 28 مهر 1397

تکیه بر درآمد اقتصاد نفت در شأن ملت ایران نیست

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، کمال‌الدین پیرمؤذن عصر امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار کرد:‌ از زمانی که دولت تدبیر و امید مستقر شده شرایط اقتصادی شفاف و بسیاری از ابعاد آن نمایان شده و امکان بهره‌گیری از این ظرفیت‌ها نیز وجود دارد.

وی تصریح کرد: اقتصاد کشور در حال حاضر از سوداگری به سمت سرمایه‌گذاری و رونق تولید سوق پیدا کرده و قطعاً ادامه این فرآیند می‌تواند زمینه حرکت تحولی را فراهم کند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس به برگزاری همایش اقتصاد ایران اشاره کرد و گفت: تکیه بر درآمدهای اقتصاد نفت در شأن ملت ایران نیست و با همه این نعماتی که در کشورمان وجود دارد، می‌توان اقتصاد را با تکیه بر بخش‌های کشاورزی، صنعتی، معدنی، گردشگری و همچنین تجارت تقویت کرده و پویا نشان داد.

پیرمؤذن در بخش دیگری از سخنان خود افزود: با توجه به شرایط بین‌المللی و محدودیت‌های سرمایه‌گذار خارجی در کنار کاهش شدید درآمدهای نفتی لازم است تدابیری درست بیاندیشیم تا با برنامه‌ریزی درست اقتصادی و بودجه‌ریزی مطلوب‌تر به شیوه‌های عملی در این زمینه بتوان کارهای اساسی و زیربنایی را انجام داد.

وی برگزاری نخستین همایش اقتصاد ایران را در رسیدن به نقطه مشترک و راهگشایی فعالیت‌های مختلف بیان کرد و ادامه داد: با توجه به منویات مقام معظم رهبری در تقویت اقتصاد مقاومتی باید شاکله‌ها و شاخص‌ها در این زمینه مورد توجه قرار گرفته و فضایی فراهم آوریم تا با گذر از اقتصاد نفت کمترین وابستگی‌ها را به این حوزه داشته باشیم.

پیرمؤذن در ادامه بیان کرد: ما امروز با یک تحریم و تهدید جدی در حوزه اقتصادی و همچنین برخی شیطنت‌های کاهش قیمت نفت به دست کشورهای عربی مزدور صفت منطقه روبه‌رو هستیم که در عبور و گذر از این شرایط باید فکری اساسی به سمت تقویت تولید ملی و زمینه‌های حرکتی مثبت و سازنده را فراهم کنیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، نماینده مردم اردبیل،‌ نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: در استان اردبیل نیز با تلاش‌هایی که استاندار پرتلاش با رویکرد اجرای مگاپروژه‌ها انجام می‌دهد، تلاش و جدیت بر این است تا بتوان بیش از هر زمان دیگر زمینه حرکت تحولی را در این استان شاهد بود.

انتهای پیام/62001/ح20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 14-10-1393, 18:52

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی