به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : یکشنبه ، 25 آذر 1397

رییس هیات مدیره انجمن صنفی مرغداران گوشتی کشور خبر داد: توزیع رایگان 20 هزار تن گوشت مرغ

رییس انجمن مرغداران گوشتی کشور در رابطه با طرح توزیع رایگان گوشت مرغ به اعضای کمیته امداد و سازمان بهزیستی گفت: مازاد تولید و در پی آن مازاد ذخیره مرغ در کشور به اندازه می‌باشد که توزیع رایگان آن حجم کمی از این ذخایر را شامل می‌شود.

محمد یوسفی در گفتگو با خبرنگار ایلنا درخصوص آغازطرح توزیع رایگان گوشت مرغ که تاکنون توزیع بیش از ۱۱ هزار تن گوشت مرغ را در پی داشته است، اظهار کرد: در حدود ۱۴۰ هزار تن گوشت مرغ از تولیدکنندگان خریداری شده است که این مقدار مرغ دارای تاریخ انقضا است؛ بنابراین این ذخایر باید به مصرف برسند، توزیع رایگان آن تا جایی که به بازار خرید و فروش این محصول ضربه نزند بسیار پسندیده است.

رییس انجمن مرغداران گوشتی کشور، در رابطه با تاریخ مصرف مرغ در انبار‌ها اظهار کرد: تاریخ مصرف یک مرغ معمولا تا یک سال است و بعد از یک سال این سازمان دامپزشکی است که تشخیص به مصرف یا عدم مصزف این محصول می‌دهد.

لازم به ذکر است؛ توزیع رایگان ۲۰ هزار تن گوشت مرغ به اعضای کمیته امداد و بهزیستی از طریق فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه، اتکا، شهروند، امکان، از طرح‌های شرکت پشتیبانی امور دام است که که تاکنون بیش از ۱۱ هزار و ۳۰۰ تن آن توزیع شده است.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 12-10-1393, 14:22

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی