به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 26 دی 1397

راه‌اندازی سامانه ارزیابی عملکرد کارکنان/ لزوم ظارت مستمرو شفاف سازی در عملکرد مدیران

به گزارش گروه علمی «خبرگزاری دانشجو»، سبوحی، رئیس مرکز بازرسی و نظارت وزارت ارتباطات گفت: استقرار نظام جامع مدیریت عملکرد برای مدیران و کارکنان وزارت ارتباطات و شرکت‌های  وابسته براساس فصل یازدهم قانون مدیریت خدمات کشوری  انجام می‌شود.

 

وی با اشاره به 4 حوزه مستقل فعالیت این مرکز گفت: گروه بازرسی و پیگری ویژه، گروه ارزیابی عملکرد، انتصابات و ارزشیابی مدیران، گروه پاسخگویی به شکایات و همچنین کمیته امور استان‌ها در راستای بهبود عملکرد و خدمت رسانی به مردم، در این مرکز فعالیت می‌کنند.

 

وی سیستمی کردن سامانه ارزیابی عملکرد کارکنان را یکی از نقاط قوت این مرکز عنوان کرد و گفت: این سامانه براساس نرم افزار بومی توسط مرکز فناوری اطلاعات وزارت، طراحی شده و به جز وزارت ارتباطات در اختیار سایر سازمان‌ها و شرکت‌های وابسته  نیز قرار خواهد گرفت.

 

رئیس مرکز بازرسی برنامه ریزی لازم برای تهیه و تدوین شاخص‌های ارزیابی را ضروری برشمرد و گفت تهیه شیوه نامه ارزیابی عملکرد برای اولین بار و قبل از سایر دستگاه‌ها و وزارتخانه‌ها انجام شده و با مستندسازی لازم ارزیابی عملکرد را علمی و عملیاتی کرده است.

 

وی، هدف نهایی ارزیابی عملکرد را  افزایش کارایی و اثر بخشی سازمان عنوان کرد و گفت: این ارزیابی در کل بر رضایت مشتری و گسترش همکاری درارتقاء استانداردهای رقابتی اثرگذار است.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری دانشجو

تاریخ : 11-10-1393, 09:27

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی