به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 27 مرداد 1397

افزایش شدید احساسات ضدیهودی در انگلیس

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، آمار نشان می‌دهد احساسات ضدیهودی در انگلیس تنها در مدت یک ماه از تابستان 2014 در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 400درصد افزایش داشته است.

روزنامه انگلیسی دیلی‌تلگراف دیروز (سه‌شنبه) نوشت احساسات ضدیهودی مردم انگلیس در طول سه دهه گذشته به بالاترین حد خود رسیده است. یک اتحادیه امنیتی فعال در امور خیریه در انگلیس که فعالیت‌های ضد اسراییلی را در این کشور بررسی می‌کند برآورد کرده است از سال 1984 تاکنون، سال 2014 شاهد بیشترین احساسات ضدیهودی در انگلیس بوده است.

بر اساس ارقام منتشر شده این اتحادیه، گزارش‌های ثبت‌شده در مورد موارد اقدامات ضدیهودی در انگلیس تنها در ماه جولای سال جاری میلادی 302 مورد گزارش شده که در مقایسه با 59 مورد ثبت شده در مدت مشابه سال قبل یعنی سال 2013 افزایش بیش از 400 درصدی داشته است.

هرچند «ویوین واین‌من» رئیس هیئت معاونین یهودیان بریتانیا می‌گوید بسیاری از این اقدامات از تنفر نسبت به یهودیان نشأت گرفته، اما او اذعان دارد که این مساله همزمان با اقدام نظامی رژیم‌صهیونیستی علیه غزه شکل گرفته است.

بعد از جنگ 50 روزه اسراییل علیه مردم بی‌دفاع و بی‌گناه غزه در طول تابستان گذشته که طی آن حدود 2 هزار و 200 فلسطینی من جمله حدودا 600 کودک به شهادت رسیدند، احساسات ضد اسراییلی میان مردم سراسر جهان افزایش یافته است.

انتهای پیام/ق

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 11-10-1393, 08:51

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی