به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 30 مهر 1398

نمایشگاه سراسری صنایع‌دستی در کرمان برگزار می‌شود

علی مهاجری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمان با بیان اینکه هشتمین نمایشگاه سراسری صنایع‌دستی کرمان از 13 تا 17 بهمن ماه امسال در محل دائمی نمایشگاه‌های کرمان برپا می‌شود، اظهار کرد: هشتمین نمایشگاه سراسری صنایع‌دستی این استان با حضور صنعتگران سراسر کشور در 120 غرفه برپا می‌شود.

وی با اشاره به اینکه از این تعداد غرفه 90 غرفه از استان‌های کشور و 30 غرفه دیگر از استان کرمان است، ادامه داد: در این نمایشگاه به هر استان سه غرفه «2 غرفه فروش و یک غرفه تولید زنده» اختصاص می‌یابد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان کرمان از برپایی سیاه چادر عشایری در حاشیه نمایشگاه سراسری صنایع‌دستی استان کرمان خبر داد و تصریح کرد: اجرای موسیقی محلی و پخت غذاهای سنتی از دیگر ویژه برنامه‌های این نمایشگاه است.

وی افزود: در این نمایشگاه انواع صنایع‌دستی در حوزه‌های شیشه، چوب، پارچه، چرم، بافته‌های دستی مانند پته، گلیم تابلو‌ فرش‌های نفیس، معرق‌کاری، قلم‌زنی و ... در معرض دید بازدیدکنندگان گذاشته می‌شود.

مهاجری خاطرنشان کرد: برگزاری هر چه بیشتر نمایشگاه‌های توانمندی‌های هنرمندان صنایع‌دستی به توسعه صنایع‌دستی و ترغیب هنرمندان به خلق آثار هنری فاخر می‌انجامد بنابراین به دنبال رونق این گونه نمایشگاه‌ها هستیم.

انتهای پیام/2446/م20/ف4004

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 10-10-1393, 11:10

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|