به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 24 مرداد 1397

مردم بابصیرت حماسه جاودان 9 دی را آفریدند

به گزارش خبرگزاری فارس از بسطام، محمدرضا قوچانی ظهر امروز در جمع مردم ولایت‌مدار بسطام در مسجد جامع این شهر با گرامیداشت سالروز حماسه 9 دی اظهار کرد: خواص بی‌بصیرتی که درگیر مطامع دنیوی شده بودند، علی‌رغم اینکه می‌دانستند جبهه حق و جبهه باطل کدام است، زمانی که باید حرف می‌زدند، سکوت کردند و خیلی از خواص به تعبیر حضرت آقا مردود شدند و عوام بابصیرت به خیابان‌ها آمدند و آن حماسه جاودان را آفریدند.
وی وجه تسمیه فتنه را تشریح کرد و گفت: فتنه یعنی اینکه باطل چهره حق به خود بگیرد و چهره حق را مخدوش کند و شرایط به گونه‌ای مه‌آلود و غبارآلود شود که حتی کسانی باید تشخیص دهند و راه را برای مردم روشن کنند، هم سردرگم بمانند.
این یادگار دوران دفاع مقدس افزود: اگر حق را به تعبیر مولایمان، حضرت امام علی(ع) بشناسیم باید افراد و عملکردشان را براساس معیارهای حق بسنجیم و مهم این است که چگونه در تداوم راه حق، در مسیر حق قرار گرفته باشیم.
وی با اشاره به اینکه در صدر اسلام هم طلحه و زیبر از بزرگان زمان رسول گرامی اسلام بودند و خیلی از افراد به دلیل غرور، تکبر و مطامع دنیوی جبهه حق را رها کردند، خاطرنشان کرد: اگر بصیرت و آگاهی نباشد، از ولایت و امامت دور می‌شویم؛ چنانکه نماز بی‌ولایت همچون نماز بی‌وضوست و ارزشی ندارد.
قوچانی در تشریح خواص و خصوصیات آنان اظهار داشت: خواص کسانی هستند که حق را از ولی‌شان می‌گیرند و مردم را در مسیر حق راهنمایی می‌کنند.
وی ادامه داد: اگر خواص در صحنه‌هایی که حضورشان ضروری است، حاضر شوند؛ اگر شده با یک سخنرانی یا اطلاعیه یا موضع‌گیری صحیح می‌توانند جلوی خیلی از انحرافات را بگیرند.
قوچانی به تشریح جریان فتنه پرداخت و تصریح کرد: ملاک این نیست که فرد حتی از قبل از انقلاب هم انقلابی بوده یا پس از آن مسئولیت داشته، در جنگ حضور داشته یا جانباز بوده بلکه ملاک این است که دست از پشتیبانی از ولایت برنداشته باشد.
قوچانی تأکید کرد: ولایت فقیه تداوم رسالت انبیا و اولیاست؛ ولایت فقیه میراث ارزشمند و گرانقدر حضرت امام خمینی(ره) است که با خون دل خود در این کشور ساری و جاری کرد.
انتهای پیام/74022

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 9-10-1393, 16:27

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی