به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 24 مرداد 1397

هشتمین دوره مسابقات لیگ شطرنج بانوان کشور در قزوین آغاز شد

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، در این رقابت‌ها که تحت عنوان جام فرزانگان از شب گذشته در سالن شطرنج مجموعه هتل ورزش قزوین آغاز شده است، شرکت کنندگان هفت تیم برای کسب عناوین برتر دور رفت رقابت‌های لیگ شطرنج باشگاه‌های کشور با یکدیگر رقابت می‌کنند.
در این پیکارها شرکت کنندگان هفت تیم نخبگان رشت، هیئت شطرنج گلستان، نساجی ملت البرز، دانشگاه آزاد و استقلال تهران، پتروشیمی بندر امام و هیئت شطرنج قزوین به مدت چهار روز تا جمعه 12 دی ماه با یکدیگر رقابت می‌کنند.
بدون شک همانند سال‌های گذشته تیم شطرنج پتروشیمی بندرامام با لشگری از ملی‌پوشان شطرنج کشور برای قهرمانی در این پیکارها دورخیز کرده است، البته در این راه بازیکنان این تیم رقیبان جدی از جمله شطرنج‌بازان تیم‌های دانشگاه آزاد و استقلال را پیش رو دارند.
رئیس هیئت شطرنج استان قزوین در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در قزوین، با اشاره به برگزاری دور رفت هشتمین دوره رقابت‌های لیگ برتر شطرنج باشگاه‌های کشور در قزوین اظهار کرد: با درخواست هیئت شطرنج قزوین و موافقت فدراسیون شطرنج تصمیم گرفته شد تا این پیکارها با هدف رشد و ارتقای شطرنج‌بازان استان به میزبانی قزوین برگزار شود.
یارویس مسکینی با اشاره به اینکه فرصت میزبانی قزوین از رقابت‌های لیگ برتر شطرنج باشگاه‌های کشور یک موقعیت خوب و عالی برای محک زدن شطرنج‌بازان استان است، افزود: بدون شک حضور بانوان شطرنج‌باز مطرح کشورمان در رقابت‌های لیگ برتر در قزوین که در کارنامه دوران ورزشی خود دارای عناوین متعدد قهرمانی، نایب قهرمانی و کسب عنوان سومی هستند و عناوین بزرگی همچون استاد بین‌المللی شطرنج را در کارنامه خود دارند، فرصت مغتنمی برای رشد و پیشرفت این رشته ورزشی در بین بانوان قزوینی است.
وی عنوان کرد: تمام تلاش ما این بوده که در طول سال‌های گذشته با گرفتن امتیازهای میزبانی مسابقات مختلف قهرمانی کشور از جمله جام‌های بین‌المللی با حضور شطرنج‌بازان خارجی، رقابت‌های داخلی از جمله جام‌های کاسپین و شهید رجایی با شرکت ورزشکاران مطرح کشورمان ضمن بالا بردن روحیه خودباوری بانوان شطرنج‌باز استان انگیزه آن‌ها را برای رشد و پیشرفت‌های بیشتر بالا ببریم.
گفتنی است؛ دور رفت هشتمین دوره رقابت‌های لیگ برتر شطرنج بانوان باشگاه‌های کشور در حالی به میزبانی قزوین در حال برگزاری است که قهرمان این دوره از پیکارها در پایان دور برگشت که اسفند ماه جاری به میزبانی تهران برگزار می‌شود، مشخص خواهد شد.
انتهای پیام/77004/
و30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 9-10-1393, 11:43

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی