به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 28 خرداد 1398

۹ دی، رجعت نوین به انقلاب اسلامی است

/حضور مردم، پشتوانه همیشگی نظام/

۹ دی، رجعت نوین به انقلاب اسلامی است

» سرویس: استان ها - قم

جانشین نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) استان قم گفت: ۹ دی نوعی رجعت نوین به انقلاب اسلامی است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه قم، حجت الاسلام احمد ولی زاده طی سخنانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شش هزار شهید گلگون کفن استان قم اظهار کرد: در یوم الله 9 دی سال 1388 بعد از 8 ماه فتنه گری عوامل داخلی و خارجی، خداوند پوزه خناسان را به خاک مالید.

وی با اشاره به اینکه ملت ایران در دوران 8 سال دفاع مقدس با تقدیم حدود 200 هزار شهید، انقلاب اسلامی را بیمه کرده اند، ابراز کرد: ملت غیور و بصیر ایران اسلامی در سال 1388 نیز با تأسی از دوران دفاع مقدس، پس از 8 ماه جنگ نرم، توطئه بزرگ دیگری را خنثی نمودند و ثابت کردند استوارتر از گذشته گوش به فرمان ولایت هستند.

جانشین نمایندگی ولی فقیه در سپاه قم با بیان اینکه مردم ایران اسلامی، امروز مجاهدانه و عاشقانه مقابل توطئه ها و هجمه های دشمنان ایستادهاند، افزود: 9 دی ماه پدیدهای کم نظیر و شاید هم بی نظیر در طول تاریخ انقلاب است.

وی فتنه را باطلی حق نما خواند و خاطرنشان کرد: فتنه برای هر کس قابل تشخیص نیست، حتی تعدادی از خواص ما نیز در دوران فتنه سال 88 رنگ باختند و آب بر آسیاب دشمن ریختند.

حجت الاسلام ولی زاده، نظام جهموری اسلامی ایران را الهی دانست و افزود: در این 8 ماه دفاع مقدس در عرصه جنگ نرم، ملت ولایی ما با محوریت مقام معظم رهبری، پوزه دشمنان را به خاک مالیدند.

وی هدف اصلی دشمنان در فتنه سال 88 را براندازی نظام خواند و بیان نمود: دشمنان داخلی و خارجی در فتنه سال 88 به دنبال براندازی نظام اسلامی بودند و انتخابات را بهانه ای برای پیشبرد اهدافشان انتخاب کرده بودند.

جانشین نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) نعمت ولایت را از برترین نعمات خداوند بر روی زمین دانست و افزود: این نظام در سال 88 با عنایت خداوند و برکت مردم و زیر چتر حمایت رهبری از بلایا مصون ماند.

ولی زاده در ادامه با اشاره به اینکه حماسه 9 دی در تاریخ ماندگار شد، اظهارکرد: دشمنان بدانند که اگر ملت ما واقعه عاشورا را فراموش کند، که این بعید است، حماسه عظیم یوم الله 9 دی را نیز فراموش خواهد کرد.

جانشین نمایندگی ولی فقیه در سپاه قم با اشاره به آیه ای از قرآن مبنی بر اینکه اگر کسی مجاهدت کرد، راه را نشانش خواهیم داد، ابراز کرد: مردم ما در سال 88 با هدف جهاد در راه اسلام راهپیمایی کردند و خداوند راه صحیح را به آنها نشان داد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه دشمنان در تلاش هستند، فتنه سال 88 را یک اختلاف دائمی نشان دهند، افزود: فتنه سال 88 یک اختلاف معمولی نبود، مهندسی این فتنه توسط دشمنان انجام شده بود و پیاده نظام آن خواص بی بصیرتی بودند که غافل از همه جا بر آتش این فتنه دامن زدند.

حجت الاسلام ولی زاده حماسه عظیم 9 دی را نمونهای بی بدیل از خروش ملت ایران دانست و ادامه داد: می توان این حادثه و حماسه عظیم مردمی را به یوم الله 22 بهمن سال 1357 تشبیه کرد.

وی انقلاب اسلامی را شبیه بعثت اسلام خواند و تصریح کرد: 9 دی نوعی رجعت نوین به انقلاب اسلامی است.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 9-10-1393, 11:13

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی