به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 27 مرداد 1397

ارسال 1209 فیلم برای جشنواره وارش در مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، به نقل از روابط عمومی دبیرخانه فیلم وارش حجت‌الاسلام عباسعلی ابراهیمی در جلسه شورای برگزاری هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم وارش که در مجتمع سینمایی ارشاد بابل برگزار شد، اظهار کرد: یک‌هزار و 98 فیلم از سراسر کشور و 110 فیلم از کشورهای مختلف دنیا، به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.

وی استقبال جشنواره امسال را در مقایسه با دوره‌های گذشته، کم نظیر توصیف بیان کرد: 600 فیلمساز آثارشان را به جشنواره امسال وارش ارسال کردند که در هفت دوره برگزار شده، سابقه نداشته است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران بر ضرورت میزبانی شایسته این رویداد که تنها جشنواره سینمایی مازندران و یکی از مهم‌ترین رویدادهای فیلم کوتاه در کشور محسوب می‌شود تاکید کرد و افزود: عزم و همدلی ایجاد شده برای برگزاری مطلوب هشتمین جشنواره وارش، رویدادی خاطره‌انگیز و موثر را برای فیلم‌سازان رقم می‌زند.

در ادامه این جلسه، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران، جشنواره وارش را متعلق به اهالی سینما توصیف کرد و گفت: همه مسئولان مرتبط استانی، به ویژه شهر بابل باید برای آبرومند برگزار شدن وارش پای کار بیایند.

علیرضا یونسی‌رستمی به رویدادهای بزرگی نظیر کنگره سرداران و 10 هزار و 400 شهید استان، کنگره بین‌المللی ابن شهرآشوب ساروی، جام جهانی باشگاه‌های کشتی و جشنواره بین‌المللی فیلم یاس که در دولت تدبیر و امید که به میزبانی مازندران برگزار شد اشاره کرد و گفت: این استان نشان داده که توانمندی و قابلیت بسیاری برای میزبانی شایسته رویدادهای فرهنگی و هنری دارد.

وی افزود: مسئولان شهرستان بابل باید فضای شهری مناسبی را در ایام برگزاری جشنواره وارش فراهم کنند.

دلاور بزرگ‌نیا مدیرکل سازمان میراث فرهنگی و گردشگری مازندران نیز داوران انتخاب شده در جشنواره وارش را یک امتیاز برای بیان کیفیت این رویداد توصیف کرد و گفت: مجتمع سینمایی بابل ظرفیت بسیاری برای میزبانی رویدادهای سینمایی دارد و می‌تواند مرکزی برای جریان بخشی به تولید و دیدن فیلم در مازندران باشد.

علی شادمان مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مازندران، مرمر فیروزپور عضو شورای شهر بابل و ایرج نیاز آذری به نمایندگی از نمایندگان مردم بابل در مجلس نیز دیدگاه‌های خود را پیرامون جشنواره فیلم کوتاه وارش بیان کردند.

انتهای پیام/3141/ل

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 9-10-1393, 10:30

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی