به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 24 مرداد 1397

هیچ تبعیضی میان کانون‌های کهگیلویه و بویراحمد قائل نخواهیم شد

به گزارش خبرگزاری فارس از بهمئی، صبح امروز نشستی با حضور مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان استان کهگیلویه و بویراحمد، فرماندار بهمئی، رئیس کانون پرورش فکری کودکان بهمئی و برخی از مدیران دستگاه‌های فرهنگی این شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

 عیسی گرجی‌زاده در این نشست اظهار کرد: یکی از اولویت‌های اصلی و اهدافی که در دستور کار کانون‌های استان کهگیلویه و بویراحمد داریم، ایجاد تعامل و همکاری خوب بین این مجموعه است.

وی در این زمینه بیان داشت: به دنبال ارتقاء سطح فرهنگ و پررنگ کردن مسائل و برنامه‌های فرهنگی در مراکز کانون‌های پرورش فکر استان کهگیلویه و بویراحمد هستیم، که در این میان توجه ویژه‌ای به کانون پرورش فکری کودکان بهمئی خواهیم داشت.

گرجی‌زاده با بیان اینکه همه کانون‌های استان را مورد توجه قرار خواهیم داد و در این خصوص تبعیض قائل نخواهیم شد، گفت: با بازرسی‌های که از مراکز کانون‌های استان داشتیم نیازهای و تجهیزات مورد نیاز این مراکز را رفع خواهیم کرد.

 وی، با برشمردن برخی از برنامه‌های خود عنوان کرد: معرفی کارکنان مراکز به بانک‌ها برای گرفتن برای دریافت تسهیلات و ایجاد انگیزه و شناسایی کردن استعداد کودکان و نوجوانان استان خواهد بود.

گرجی‌زاده در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه هدف گسترش فرهنگ است، گفت: با توجه به اینکه رهبری نیز فرمود‌ه‌اند که فرهنگ و توسعه فرهنگی محور اصلی و جدی برنامه‌ها باشد، لذا باید به فرهنگ و حرکت فرهنگی به عنوان یک ارزش توجه خاصی شود.

وی در این زمینه اضافه کرد: درست است که کانون‌های ‌پرورش فکری متولی بخش اعظمی از این امر هستند اما این مراکز به تنهایی قادر به پیشبرد و گسترش فرهنگ نیستند و باید دیگر نهادها و دستگاه‌های فرهنگی تعامل و همکاری بیشتری با مراکز کانون‌های پرورش فکری کودکان داشته باشند.

این مسئول با بیان اینکه جامعه کودک دنیای آرمانی دارد، یادآور شد: باید این مراکز پشتوانه مناسبی در بعد فرهنگی  بر اساس آموزه‌های دینی باشند تا جامعه هدف بر اساس مباحث و آموزه‌های دینی تربیت شوند که در این راستا مربیان کانون‌ها توجه ویژه‌ای به این مهم داشته و فعالیت خود را دوچندان کنند.

وی، همچنین از فرماندار و مسئولان شهرستان بهمئی خواست همکاری خود را در همه زمینه‌ها با کانون پرورش فکری کودکان بهمئی داشته باشند.

گرجی‌زاده در پایان از مسئولان کانون‌های پرورش فکری کودکان  سراسر استان کهگیلویه و بویراحمد خواست، ظرف یک ماه آینده تقویم اجرایی فرهنگی هنری یک ساله خود را تنظیم و به مدیریت کانون پرورش فکری استان ارسال کنند.

انتهای پیام/82018/خ30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 9-10-1393, 10:30

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی