به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 28 مهر 1397

پرونده زمین خواری "آقای مجذوبی" به کجا رسید؟

مدیر کل اداره راه و شهرسازی استان تهران با بیان اینکه اسنادی از پرونده زمین خواری طرشت با 630 هکتار، معروف به پرونده "آقای مجذوبی" که بخشی از فرودگاه مهرآباد هم از این اراضی تصرف شده وجود دارد که نشان می دهد این اراضی متعلق به دولت است، گفت:‌ پرنده باز است و اداره راه و شهرسازی تهران از مراجع قضایی و امنیتی در حال پیگیری این پرونده حساس زمین خواری تهران است.

فریبرز واحدی در گفت و گو با ایلنا ادامه داد:‌ پرونده اراضی طرشت پرونده ساده ای نیست و برای برخی از پلاک هی این 630 هکتار سند مالکیت صادر شده است.

وی با بیان اینکه این پرونده جنبه های حقوقز متعددی دارد، تاکید کرد‌: هر چند این زمین خواری به دهه 70 بر می گردد و چندین سال از این تصرف غیر قانونی می گذرد اما دادنامه ای از سال 47 وجود دارد که نشان می دهد این اراضی متعلق به دولت است و نمی توان به این دادنامه خدشه ای وارد کرد.

مدیر کل اداره راه و شهرسازی با اشاره به جعلی بودن اسناد اراضی طرشت،‌ گفت:‌ قضیه از این قرار است که این اشخاص پلاک های متعلق به دولت را شناسایی می کردند و گاه با مفسده هایی که در ارگان های دولتی وجود داشت،‌رای جعلی کمیسیون ماده 12 صادر می کردند و از اداره ثبت سند می گرفتند.

واحدی ادامه داد:‌ از مراجع قضایی پرونده زمین خواری طرشت در حال پیگیری است و ما مدعی هستیم براساس رای مجعول اسنادی برای این اراضی صادر شده است که این اسناد باید به مالکیت دولت برگردد. ‌

 

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 9-10-1393, 10:11

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی