به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 19 آذر 1397

ثبت‌نام بیش از 2 هزار نفر در آزمون معارف مهدویت در خراسان شمالی

شیرالله عصمتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد با اشاره به اینکه آزمون معارف مهدویت جمعه این هفته همزمان با آغاز امامت مهدی موعود (عج) برگزار خواهد شد، گفت: از مجموع این افراد 129 نفر از طریق سایت و بقیه به صورت حضوری در این آزمون شرکت کردند.

وی اظهار کرد: از مجموع ثبت‌نام کنندگان برای این آزمون یک‌هزار و 252 نفر معادل 61 درصد مرد و 797 نفر معادل 39 درصد زن هستند.

مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) خراسان شمالی بیشترین داوطلب شرکت کننده در این آزمون را از شهرستان‌های استان مربوط به بجنورد با 864 نفر عنوان کرد.

وی ادامه داد: شهرستان مانه و سملقان کم‌ترین تعداد شرکت کننده را در آزمون معارف مهدویت در استان دارد.

عصمتی با بیان اینکه این آزمون در سطح 9 حوزه شهرستان‌های خراسان شمالی برگزار خواهد شد، اظهار کرد: برای شهرستان بجنورد دو حوزه برادران در دانشگاه آزاد اسلامی و پیام نور پیش‌بینی شده است.

وی اضافه کرد: آزمون معارف مهدویت در اسفراین در دانشگاه پیام نور، در جاجرم در دانشگاه پیام نور و در راز و جرگلان برای برادران در دانشگاه پیام نور و برای خواهران در مجتمع امام خمینی (ره)، در شهرستان فاروج آزمون برادران و برای خواهران در هنرستان تلاش برگزار خواهد شد.

به گفته مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) خراسان شمالی، آزمون مهدویت در شهرستان گرمه برای برادران در دانشگاه پیام نور و خواهران در هنرستان عزت در شهرستان مانه و سملقان و آزمون برادران و خواهران در محل حوزه علمیه این شهرستان برگزار می‌شود.

وی با یادآوری اینکه این آزمون ساعت هفت صبح جمعه این هفته 12 دی‌ماه برگزار خواهد شد، همراه داشتن کارت شناسایی معتبر را برای شرکت کنندگان ضروری عنوان کرد.

انتهای پیام/63002/ز30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 9-10-1393, 09:44

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی