به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 24 مرداد 1397

نویل: مورینیو بذر ایمنی تیمش را کاشت

نویل: مورینیو بذر ایمنی تیمش را کاشت

» سرویس: ورزشي - جهان ورزش

مدافع پیشین منچستریونایتد بر این باور است که سرمربی چلسی با صحبتهایی که در مورد کارت زرد بازیکنانش داشت بذر ایمنی تیمش را تا پایان فصل کاشته است.

به گزارش ایسنا، سسک فابرگاس در دیدار روز گذشته (یکشنبه) خود مقابل ساوتهمپتون به خاطر شیرجه رفتن و قصد فریب داور کارت زرد گرفت. فابرگاس چهارمین بازیکن چلسی است که در دیدارهای اخیر به دلیل تلاش برای فریب داور کارت زرد گرفته است.

ژوزه مورینیو در نشست خبری پس از بازی اعلام کرده بود آنتونی تیلور، داور مسابقه باید در گزارش بازیاش بنویسد اشتباه کرده تا کارت زردی که فابرگاس گرفته است، بخشیده شود. او بخش زیادی از کنفرانس خبری خود را به این موضوع اختصاص داد تا به نوعی اعتراضش به این موضوع را نشان دهد.

گری نویل که تمام دوران فوتبالش را در منچستریونایتد طی کرده بود، اعلام کرده به شکل کامل میداند مورینیو با صحبتهایی که انجام داده در دیدارهای آینده نتیجه مورد نظرش را میگیرد.

نویل در این زمینه به اسکای اسپورتس گفت: مورینیو با صحبتهایی که انجام داد بذری کاشت که تا پایان فصل تیمش را ایمن میکند. او میدانست چه صحبتهایی بکند و این کار را هم به بهترین شکل انجام داد. او در نشست خبریاش گفت که پس از این دیدار، دیگر نمیتواند چنین تصمیمهایی را از سوی داوران بپذیرد. این بدان معنا است که داوران باید بدانند او تا پایان فصل تصمیمهای اشتباه آنها را در مورد کارت زرد اشتباه به بازیکنانش را برنمیتابد. این یعنی در لیگ انگلیس دیگر نباید چنین اشتباهی علیه چلسی رخ دهد.

نویل افزود: این صحبتها به شکل معمول در تیمهایی اتفاق میافتد که برای قهرمانی تلاش میکنند. آنها برای رسیدن به قهرمانی به سایر تیمها فشار میآورند و چنین بذرهایی میکارند اما به این فکر نمیکنند که همه چیز علیه چلسی است!

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 8-10-1393, 17:35

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی